Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koszulki fitness

19 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Szukasz koszulki na siłownię?

Strój sportowy składa się z wielu elementów. Jednym z nich zawsze jest koszulka dobrze dopasowana do uprawianego sportu, ale też specyfiki dyscypliny. Jeżeli trenujesz na siłowni lub regularnie uczestniczysz w zajęciach fitness, potrzebujesz koszulki fitness, w której będziesz mógł swobodnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i czuć się komfortowo przez cały trening. Koszulki na siłownię nie mogą ograniczać Twoich ruchów, powinny być wsparciem dla Twojego ciała. Nie chcesz chyba zniechęcić się do aktywności fizycznej, prawda?

Jakiej koszulki na siłownię potrzebujesz?

Trenując regularnie, warto mieć co najmniej dwie koszulki na siłownię. Należy je systematycznie zmieniać, by zagwarantować sobie komfort i świeżość. Najlepszym wyborem są modele wykonane z elastycznych materiałów, o właściwościach oddychających, które skutecznie odprowadzają wilgoć. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się poliamid, poliester i elastan. Często również łączy się te materiały, aby osiągnąć dobry stopień elastyczności i oddychalności. Poliamid i poliester są odpowiedzialne za odprowadzanie potu i zapewniają skuteczną izolację termiczną. Elastan jest materiałem nadającym odzieży elastyczność, co sprawia, że koszulka fitness dobrze dopasowuje się do ciała.

Idealna koszulka na siłownię… A może ideałów jest wiele?

Komfort i wygoda noszenia koszulki na siłownię zależą nie tylko od materiału, z jakiego została ona wykonana, lecz także od jej fasonu. Koszulka na siłownię nie może ograniczać Twoich ruchów, ale jednocześnie nie może wywoływać u Ciebie skrępowania, więc nie powinna być za luźna. W ostatnich miesiącach szczególnie modne były koszulki na siłownię oversize. U mężczyzn sprawdzają się one równie dobrze, jak te o klasycznym kroju. Kobiety też noszą je z dużym entuzjazmem, zakładając pod nie modny biustonosz treningowy.

Mały wysiłek fizyczny – wybierz koszulki na siłownię oversize z topem.

Średni wysiłek fizyczny – wybierz dopasowaną koszulkę z krótkim rękawem.

Duży wysiłek fizyczny – wybierz dopasowaną koszulkę na ramiączkach.