1
artykuł artykułów dla

Pasy neoprenowe, odzież typu sauna

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Odzież typu sauna, czyli więcej kilogramów mniej!

Trenujesz regularnie, chcesz zmniejszyć objętość swojej tkanki tłuszczowej i pozbyć się w krótszym czasie nadprogramowych kilogramów. Nie osiągniesz tego bez wysiłku fizycznego i odpowiedniej diety, ale możesz pomóc swojemu szczęściu. W tym celu powstała odzież typu sauna, której zadaniem jest zwiększenie potliwości. Aby była skuteczna, trzeba używać jej zgodnie z zaleceniami producenta. Decathlon stworzył odzież typu sauna, opracowując w ten sposób serię produktów odpowiadających na oczekiwania ludzi aktywnych i zmotywowanych do rozpoczęcia przygody ze sportem.

Dres sauna – jak to działa?

Dres sauna wykonany został z nieoddychającego materiału, dzięki czemu jego noszenie wzmaga potliwość. To naturalny proces pozwalający usunąć nadmiar produkowanego przez ciało ciepła i sprzyjający odparowaniu wody, schładzając tym samym ciało do właściwej temperatury. Dres sauna sprzyja nie tylko szybszej utracie kilogramów, lecz także szybszemu usuwaniu toksyn z organizmu. Odzież typu sauna może Ci towarzyszyć podczas rozgrzewki, przyspieszając rozgrzanie mięśni i zmniejszając w ten sposób ich zmęczenie po treningu. To także dobry sposób na pozbycie się cellulitu. Dzięki szybszemu krążeniu krwi odzież typu sauna działa drenująco, wygładzający skórę.

Żeby była skuteczna…

…odzież typu sauna musi być stosowana w połączeniu z aktywnością fizyczną. Nie zawsze jest to duży wysiłek, np. pas neoprenowy zakładaj, kiedy idziesz na spacer lub jeździsz rowerem. Odzież typu sauna używana zbyt często przyczynia się do nadmiernej utraty wody, co w konsekwencji może prowadzić do odwodnienia organizmu. Zachowaj więc umiar, a Twoje treningi będą skuteczniejsze i wciąż bezpieczne.

Decathlon stworzył własną linię odzieży typu sauna, która dzięki wysokiej jakości materiałów, unikalnej konstrukcji oraz innowacyjnym technologiom łagodzi dodatkowo skutki hipertermii, a także minimalizuje ryzyko jej wystąpienia.