Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Ręczniki fitness

8 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Kolor

  • Cena

  • Ocena użytkowników

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Zabierz ze sobą ręcznik na siłownię!

Kiedy przed Tobą pierwsza wizyta na siłowni, zastanawiasz się, co powinieneś ze sobą zabrać. Oczywiście nie zapomnisz o stroju sportowym i butach fitness, weźmiesz również butelkę wody i karnet. Ale czy o czymś nie zapomniałeś? Potrzebny Ci będzie jeszcze ręcznik fitness. Zawsze najlepiej mieć w torbie dwa ręczniki – jeden na trening, drugi pod prysznic po treningu. Czy dobrze sprawdzi się ręcznik, którego używasz na co dzień? Nie należy on do ręczników cienkich i lekkich, nie jest też szybkoschnący i zajmuje dużo miejsca w torbie, stanowi więc zbędny dodatek, szczególnie jeśli możesz wybrać specjalny ręcznik na siłownię, który znacznie lepiej znosi trudne warunki treningowe.

Ręcznik fitness musi mieć każdy

Właściwie dlaczego nie można mówić o kompletnym wyposażeniu sportowym, jeżeli brakuje w nim ręcznika? Na siłowni korzystasz z wielu sprzętów, materacy i mat, których używają też inni. Są idealnym miejscem do rozmnażania się bakterii zbieranych skutecznie przez wszystkich ćwiczących. Pozostaw po sobie dobre wrażenie! Ręcznik fitness posłuży Ci zarówno do wycierania i dezynfekcji sprzętu, jak i rozkładania go na ławeczkach, materacach i matach zawsze, kiedy na nich ćwiczysz. Twoje ciało nie będzie miało bezpośredniego kontaktu z podłożem.

Bierzesz prysznic na siłowni? Nigdy nie używaj tego samego ręcznika, co podczas ćwiczeń! Przeniesiesz w ten sposób bakterie i brud na swoje ciało! Spakuj więc do torby sportowej dwa ręczniki.

Niezawodny ręcznik szybkoschnący

Czym różni się ręcznik fitness od zwykłego, którego używasz na co dzień? Nie chłonie tak szybko wody, pozostaje suchy nawet przy bardziej intensywnym treningu, kiedy pocisz się bardziej. Szczególnie polecamy ręcznik z mikrofibry. Jest lekki, szybkoschnący, przyjemny w dotyku i zajmuje niewiele miejsca w torbie.

A Ty zawsze pamiętasz, żeby go zabrać? Czy ręcznik fitness ma swoje miejsce w Twojej torbie sportowej? Zachowaj higienę, zadbaj o swoją świeżość i daj dobry przykład innym.