Hantelki i obciążniki

10 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Hantelki i obciążniki – fitness bez nudy i monotonii

Wciąż wykonujesz ten sam trening? To najprostsza droga do rutyny, a potem nudy, która może wywołać u Ciebie zrezygnowanie i wyraźnie zmniejszyć Twoją motywację do ćwiczeń. Czy wiesz, że w cardio również wykorzystuje się dodatkowe obciążenie? Hantelki i obciążniki świetnie sprawdzają się jako utrudnienie podczas wykonywania wielu ćwiczeń, zmuszając mięśnie do cięższej pracy. Trening jest więc skuteczniejszy i bardziej efektywny, a efekty widoczne szybciej.

Jak możesz wykorzystać hantelki i obciążniki?

Wydaje Ci się, że hantelki wykorzystuje się tylko w treningu siłowym? To najpopularniejszy obszar ich zastosowania, ale nie jedyny. Hantelki i obciążniki świetnie sprawdzają się w treningu aerobowym, cardio, podczas biegania i ćwiczeń usprawniających. Obciążniki występują w wielu wariantach – takie przeznaczone do zakładania na nadgarstki, kostki, ręce i nogi, a także w formie kamizelek, które świetnie sprawdzają się podczas biegania.

Dodatkowe obciążenie – bardziej efektywny trening

Decathlon zachęca do eksperymentowania ze swoim planem treningowym! Zmieniaj go i udoskonalaj, próbuj nowych ćwiczeń i nie bój się dodać sobie kilku kilogramów podczas treningu. Hantelki pozwolą Ci uzupełnić trening fitness o kilka ćwiczeń siłowych, ale też bardziej zaangażować górne partie mięśniowe przy już dobrze znanych Ci ćwiczeniach. Obciążniki są sprzymierzeńcami osób, które koncentrują się na utracie zbędnych kilogramów. Bardzo dobrze wpływają na modelowanie sylwetki i wzmocnienie mięśni. Kobietom łatwiej jest dzięki nim wysmuklić nogi i wzmocnić pośladki, oczywiście jeśli wybiorą obciążniki na konkretne partie ciała.

Hantelki i obciążniki to bardzo dobry sposób na stworzenie własnego kącika treningowego w zaciszu swojego domu. Nie jesteś aktywnym uczestnikiem zorganizowanych zajęć fitness? Nie preferujesz też biegania na bieżni na zatłoczonej siłowni? Ale lubisz ćwiczyć w swoim domu? Wybierz hantelki i obciążniki, aby urozmaicić swój domowy trening.