Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koszulki do ćwiczeń

72 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Koszulki do ćwiczeń dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, pilates i gimnastyka to jedne z częściej wybieranych zajęć grupowych, szczególnie przez panie. Podczas nich wzmacniane jest całe ciało, uwaga koncentruje się na jego stabilizacji i rozciąganiu. To oznacza, że przez cały czas ich trwania musisz czuć się dobrze w tym, co masz na sobie. W naszym sklepie znajdziesz koszulki do ćwiczeń, które możesz wykorzystać zarówno na zajęciach ogólnorozwojowych, jak i z gimnastyki czy pilatesu. Przygotowaliśmy propozycje dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ponieważ coraz częściej również ci najmłodsi z dużym zaangażowaniem uczestniczą we wszelkiego rodzaju zajęciach sportowych.

Koszulki do ćwiczeń uniwersalne

Najlepszym wyborem na co dzień będą koszulki do ćwiczeń z krótkim rękawem. Wykonane zostały z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału o właściwościach oddychających, bardzo dobrze odprowadzającego wilgoć. Są lekkie, elastyczne, świetnie sprawdzają się przy niezbyt intensywnych aktywnościach, bardzo dobrze dopasowują się do sylwetki, a także wykazują odpornością na ciągłe rozciąganie. Alternatywą dla nich są koszulki do ćwiczeń na ramiączkach. To propozycja świetnie sprawdzająca się szczególnie w ciepłe dni.

A kiedy długi rękaw?

Sklep Decathlon jest przygotowany na wszystko! Krótki rękaw nie zawsze jest najlepszym wyborem w przypadku gimnastyki czy ćwiczeń rozwojowych, dlatego proponujemy Ci również koszulki do ćwiczeń z długim rękawem. Lubisz ćwiczyć na świeżym powietrzu – w parku lub ogrodzie? Wygodniej Ci w koszulkach z długim rękawem? Wybierz jedną z naszych propozycji, wśród których dostępne są koszulki do ćwiczeń wykonane z połączenia bawełny i elastyny, doskonale przylegające do ciała i podążające za Twoimi ruchami w trakcie ćwiczeń, a także koszulki o nieco luźniejszym kroju.

Dla kobiet, mężczyzn, dziewczynek i chłopców! Ćwiczcie razem, dbając o swoje zdrowie, samopoczucie i formę! Decathlon ubiera całe rodziny.