Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Legginsy do ćwiczeń

37 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Legginsy do ćwiczeń dla pełnej swobody podczas ćwiczeń

Nie wszyscy preferują trening siłowy i cardio, nie wszyscy lubią się bardzo męczyć. Niezależnie od tego, czy wybierasz bardziej, czy mniej intensywny trening, musisz zadbać o odpowiedni strój sportowy. Szczególnie na zajęciach, na których jest dużo ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, musisz mieć maksymalną swobodę ruchu, nic nie może Cię ograniczać i przeszkadzać Ci w coraz lepszym wykonywaniu ćwiczeń. Dlatego na zajęcia ogólnorozwojowe, pilates, stretching i gimnastykę wybierz legginsy do ćwiczeń. To Twoja druga skóra, która pozwoli Ci zrobić ze swoim ciałem, co tylko zechcesz.

Idealne legginsy do ćwiczeń, czyli…

Uniwersalny ideał nie istnieje? W przypadku legginsów do ćwiczeń jest kilka priorytetowych cech, które opisują „uniwersalny ideał”. Nimi powinieneś się kierować. Idealne legginsy do ćwiczeń są elastyczne, dobrze się rozciągają i dopasowują do ciała, a więc powinny być wykonane z materiałów, wśród których jest elastyna. Legginsy do mniej intensywnych aktywności bardzo często mają w składzie bawełnę, dzięki czemu bardzo dobrze przylegają do ciała, a także są miękkie i przyjemne w dotyku, co przekłada się na komfort ich noszenia. Legginsy do ćwiczeń powinny zapewniać swobodę ruchu, niezwykle ważnej w przypadku gimnastyki i ćwiczeń rozwojowych. Co więcej, muszą oddychać, aby zapewnić Ci świeżość przez cały trening.

Legginsy do ćwiczeń podkreślające sylwetkę

W pilatesie, gimnastyce i ćwiczeniach ogólnorozwojowych należy obserwować swoje ciało, każdy jego ruch. Aby było to możliwe, legginsy do ćwiczeń muszą podkreślać sylwetkę, czemu sprzyjają zastosowane w nich technologie. Wysoki stan uwypukla pośladki, zapewniając jednocześnie lepsze podtrzymanie. Odpowiednie dopasowanie pozwala dostrzec każdy ruch mięśni i ocenić poprawność wykonywanego ćwiczenia.

Wybrałeś już legginsy do ćwiczeń? Stwórz zestaw, dopasowując do nich koszulkę z krótkim lub długim rękawem.