Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria do ćwiczeń dla dzieci

22 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Akcesoria do ćwiczeń dla dzieci – dobrze spożytkuj energię swojego malucha!

Dzieci mają tyle energii, że rodzice często nie potrafią za nimi nadążyć. Szukają im zajęcia lub się poddają, uznając spożytkowanie całych pokładów ich energii za niemożliwe. A może jednak warto spróbować? Akcesoria do ćwiczeń dla dzieci mogą Cię do tego zainspirować. Wystarczy niewiele, aby w pokoju malucha powstał kącik do ćwiczeń. W ten sposób zachęcisz go do ruchu i aktywności fizycznej, wypracujesz w nim dobre nawyki już od najmłodszych lat, wesprzesz jego rozwój i oczywiście dasz mu szansę na wyrzucenie z siebie całej pozytywnej energii.

Akcesoria do ćwiczeń dla dzieci – skacz!

Dzieci lubią skakać, co na pewno niejednokrotnie zaobserwowałeś u swojego malucha. Daj mu więc szansę skakać jeszcze więcej. Wybierz piłkę do skakania wykonaną z bezpiecznego gumowego tworzywa, które wykazuje bardzo dobrą odporność na ścieranie. Wyposażona jest w wygodny i ergonomiczny uchwyt do trzymania, by dziecko mogło bezpiecznie skakać. Ponadto można ją regulować, a dzięki temu dostosować jej wielkość do wieku dziecka. Piłka do skakania sprawdza się doskonale jako sprzęt rozwijający zmysł równowagi. Do innych akcesoriów do ćwiczeń dla dzieci, które umożliwiają skakanie, zaliczamy oczywiście skakankę. Skacz wspólnie ze swoim maluchem, pokaż mu jak to się robi! Nasze skakanki posiadają regulację długości, są wykonane z trwałych materiałów, a uchwyty mają ergonomiczny kształt.

Dla niemowląt – akcesoria do ćwiczeń dla dzieci najmłodszych

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Zadbaj o psychosomatyczny i motoryczny rozwój swojego maluszka. Wśród naszych akcesoriów do ćwiczeń dla dzieci znajdziesz piłki sensoryczne z wypustkami ułatwiającymi chwytanie, piłki o kształcie, który zapewnia stabilność w trakcie ćwiczeń miednicy, równowagi i prawidłowej postawy, a także miękkie, amortyzujące płytki, z których możesz stworzyć matę do ćwiczeń dla dziecka w każdym wieku.

Już od najmłodszych lat wspieraj dobre nawyki u swojego dziecka!