Zamów i odbierz już za 1H w wybranym sklepie

Bezrękawniki, kamizelki dziecięce

13 artykuł artykułów

Sortuj

 

Kamizelki chłopięce i dziewczęce – praktyczny zakup

Jedna rzecz, a tak dużo zastosowań! Bezrękawniki i kamizelki dziecięce są coraz częściej i chętniej wybierane przez rodziców, szczególnie na okres wiosenny oraz jesienny. Świetnie sprawdzają się jako dodatkowa ochrona przed chłodem, zapewniając przy tym swobodę ruchów podczas zabawy czy uprawiania sportu. Kamizelki chłopięce i dziewczęce są alternatywą dla kurtek, które nie zawsze są z przyjemnością noszone przez dzieci, kiedy chłód jeszcze tak mocno im nie doskwiera. Ponadto doskonale się prezentują, jeśli zestawimy je z innymi, odpowiednimi elementami stroju.

Jak nosić kamizelki dziewczęce i chłopięce?

Jak przekonać do niej malucha? Jak udowodnić mu, że kamizelka może wyglądać na nim dobrze? Już kilkuletnie dziecko zwraca uwagę na to, jak wygląda, i niechętnie zakłada to, co nieszczególnie przypadło mu do gustu. Kamizelki dziewczęce i chłopięce, a także bezrękawniki, są uniwersalne, można je nosić jesienią, wiosną oraz latem, zakładając na cienką bluzkę z długim rękawem, ciepły polar czy bluzę softshell. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i wentylację, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas aktywności fizycznych. Dodatkowo nie ograniczają ruchów, co w przypadku przepełnionych energią dzieci odgrywa kluczową rolę. Są też lekkie, a to przekłada się na wygodę noszenia.

Kamizelki chłopięce i dziewczęce zakładaj na bluzy, polary, cienkie bluzki, a nawet t-shirty. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wzorów oraz kolorów. Warto zabrać je ze sobą na wycieczkę za miasto czy na szlak górski.

Kamizelki chłopięce i dziewczęce do zadań specjalnych

Kamizelka to nie tylko uniwersalny element stroju na co dzień, lecz także specjalistyczna część stroju jeździeckiego. Oferujemy kamizelki dziewczęce i chłopięce do jazdy konnej o wiatroszczelnych, hydrofobowych właściwościach. Są wygodne i nie krępują ruchów. Ponadto zadbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka w trakcie treningu – jeżeli Twój maluch trenuje jazdę konną, wybierz również kamizelkę jeździecką ochronną.