Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Spódniczki dziecięce

8 artykuł artykułów

Sortuj

 

Spódniczki dla młodych tenisistek

Tenis wciąż nie należy do powszechnie uprawianych sportów w naszym kraju, mimo że nasi zawodnicy odnoszą ogromne sukcesy na światowych kortach. Są jednak takie dzieci, które nie podążają za utartymi schematami i zamiast piłki nożnej czy tańca wybierają właśnie tenis. Sięgają po rakietę, po czym z zapałem biegną na trening. Twoja córka postanowiła spróbować swoich sił na korcie? Potrzebuje więc odpowiedniego stroju, który zapewni jej wygodę, kiedy będzie stawiała kolejne kroki na drodze do postawionego sobie celu. Na pewno zauważyłeś, że strój tenisistek różni się od typowego dla sportsmenek. Zamiast spodenek zakładają one spódniczki. Swoją uwagę skieruj więc na sportowe spódniczki. To one powinny być elementem stroju tenisowego Twojego dziecka. W sklepie Decathlon nie brakuje oryginalnych wzorów i oczywiście modeli spełniających oczekiwania najbardziej wymagających małych klientów.

Dlaczego do tenisa spódniczki?

Spódniczka kojarzy się raczej z bardziej elegancką stylizacją, a w tym przypadku występuje w typowo sportowym wydaniu. Sportowe spódniczki to odpowiedź na letnie upały. Korty tenisowe znajdują się najczęściej na świeżym powietrzu, a mecz tenisa może trwać nawet kilka godzin. Spódniczka sportowa jest więc alternatywą dla typowych spodenek ze względu na swoją przewiewność oraz dużą swobodę ruchów. Ponadto świetnie prezentuje się na sylwetce młodej tenisistki, która ma świadomość, że wygląda modnie, nawet jeżeli sytuacja nie zawsze temu sprzyja. Spódniczki są połączeniem ponadprzeciętnej wygody z jednym z najbardziej kobiecych elementów garderoby. Dzięki temu tenis jest uznawany za tak piękny sport.

Spódniczki oraz ich ukryta tajemnica

Typowe spódniczki nie pozwalałyby tenisistkom czuć się swobodnie, dlatego projektanci znaleźli rozwiązanie – ukryli pod nią elastyczne spodenki. Spódniczki do tenisa są więc specjalnym elementem stroju sportowego przystosowanym do uprawiania tej dyscypliny. Sprawdź także dziecięce spodenki.