#ZOSTANWDOMU i zamawiaj bezpieczenie kurierem, do paczkomatu lub do punktu odbioru. Dowiedz się więcej.

Czapki dziecięce

30 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Czapki dziewczęce i chłopięce wybieramy z głową!

Czy wiesz, że przez głowę ucieka bardzo dużo ciepła, przez co szybciej marzniemy, kiedy nie chronimy jej zimą? Z pewnością nigdy nie zapomniałeś o czapce dla swojego malucha, kiedy wychodziliście na jesienny spacer czy zimowe szaleństwo na śniegu. Szukasz kolejnej do kolekcji, a może dotychczasowe wybory nie były dobre? W naszej ofercie znajdziesz czapki chłopięce i dziewczęce na każdą porę roku. Mamy ciepłe czapki na zimę, uniwersalne czapki na okres jesienny czy wiosenny, a także czapki z daszkiem chroniące głowę przed mocnym słońcem latem.

Ochrona głowy zimą

Czapki nosimy przede wszystkim zimą. Do wyboru jest wiele modeli dla starszych oraz młodszych dzieci. Maluchom polecamy czapki dziewczęce i chłopięce wiązane lub typu uszatka. Są niezwykle praktyczne, więc możesz być pewien, że ochronią przed chłodem zarówno główkę, jak i uszy Twojego dziecka. Nie zsuną się podczas zabawy na śniegu ani nie pozwolą zimie nawet przez chwilę zaszczypać w uszy. Są miękkie i ciepłe, a przy tym zaprojektowane przez niezwykle kreatywny zespół. Twój maluch na pewno nie oprze się zabawnym potworkom czy pięknym detalom.

Starsze dzieci chętniej noszą czapki chłopięce i dziewczęce typu smerfetka, czyli z wydłużonym tyłem. Lubią też takie dodatki jak kolorowe pompony, które dodają ich stylizacjom charakteru. Ciekawą opcją będą dla nich czapki dwustronne – z jednej uniwersalna czerń, z drugiej mocny kolor.

Czapki dziewczęce i chłopięce na lato

Latem nie chronimy głowy przed chłodem, ale przed słońcem. Większość chłopców decydują się na czapki chłopięce z daszkiem. To męski dodatek do letniej stylizacji. Dziewczynki preferują materiałowe kapelusze z szeroki rondem. Decathlon postawił w tym aspekcie na niepodważalną skuteczność – nasze kapelusze zatrzymują minimum 98% promieni UVB oraz 95% promieni UVA.

Czapka na głowę! Sprawdź także szaliki i rękawiczki dziecięce.