Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Baleriny dziecięce

7 artykuł artykułów

Sortuj

 

Baleriny – lekkie obuwie na długie spacery

Spacer to także aktywność fizyczna, jedna z pierwszych, jaką podejmują dzieci, kiedy zaczynają chodzić. Dla wielu maluchów stanowi tę ulubioną, długi czas spędzany na świeżym powietrzu i poznawanie otaczającego ich świata sprawia, że każdego dnia pokonują naprawdę długie dystanse. To wymaga wyboru dobrego obuwia, aby umożliwić im bezpieczną oraz komfortową wędrówkę. Nasi specjaliści stawiają na baleriny w sportowym stylu. Są to lekkie buty z elastyczną podeszwą. Ich dużą zaletą jest też wykonanie z przewiewnego materiału. To dobry wybór na lato i ciepłą wiosnę.

Zabierz baleriny na spacer

Baleriny to buty przeznaczone do szybkiego marszu, ale świetnie sprawdzają się też podczas codziennego spacerowania. Można je nosić w ładną pogodę. Nie są odporne na deszcz, zatem nie polecamy zakładania ich przy niesprzyjającej aurze. Podeszwa jest bardzo elastyczna, dobrze dopasowuje się do nawierzchni ze względu na otwartą cholewkę i nacięcia w naturalnych zagięciach, dzięki czemu buty są giętkie. Wykonuje się je z tkaniny EVA, która zapewnia im lekkość oraz ułatwia poruszanie. Dostępne w naszym sklepie baleriny posiadają skórzaną wkładkę zapobiegającą poceniu się stóp i neutralizującą nieprzyjemny zapach. Dzięki niej stopa może oddychać, co również zawdzięczamy siateczkowej tkaninie, z której zostały wykonane buty. Baleriny bardzo dobrze się dopasowują, ponieważ posiadają regulowany język. Niebrudząca podeszwa nie pozostawia ciemnych śladów, dlatego baleriny można wykorzystać również jako obuwie do szkoły czy przedszkola.

Wygoda w modnym stylu

Baleriny zostały zaprojektowane tak, aby były naturalnym wyborem dzieci. Są dostępne w kilku kolorach, więc dziecko może zdecydować się na swój ulubiony. Mają ciekawe wykończenie, dzięki czemu zwracają uwagę malucha. Łatwo się je zakłada oraz zdejmuje, co także ma znaczenie dla dziecka, które wszystko chce robić samo. Będą zakupem, z którego zadowolony będziesz zarówno Ty, jak i Twoja córka.