Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Klapki dziecięce

20 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Klapki dziecięce – najlżejsze obuwie dla dziecka

Twoje dziecko potrzebuje ich na basen, a także na plażę. Do chodzenia po ogrodzie latem również sprawdzą się bardzo dobrze. Klapki dziecięce są niezastąpione w wielu sytuacjach, dlatego warto, aby znalazły się w szafce na buty Twojego malucha. Zabierze je ze sobą na basen, aby bezpiecznie poruszać się po śliskich kafelkach i zachować higienę stóp; na plażę, aby móc je szybko zdjąć i latem na krótki spacer, kiedy słonce grzeje wystarczająco mocno. Ich wybór zależy od wielu czynników. Uwzględnij wiek dziecka oraz przeznaczenie butów. Ponadto pozwól maluchowi zdecydować, które klapki dla dzieci podobają mu się najbardziej. Połączcie siły i wybierzcie te najlepsze.

Jakie powinny być dobre klapki dla dzieci?

Twoje dziecko chętniej je założy, jeżeli będą wygodne i dobrze dopasowane. Nie mogą podrażniać skóry ani pozostawiać na niej widocznych, nieprzyjemnych otarć. Ich podeszwa musi mieć antypoślizgową powierzchnię, szczególnie jeśli będą używane na basenie. Nie powinny być ciężkie, ich niewielka waga sprzyja bowiem wygodzie noszenia. Jeżeli zdecydujesz się na bardziej zakryte obuwie, to musi ono dobrze przepuszczać powietrze, dzięki czemu stopa dziecka będzie oddychać. Klapki dziecięce powinny być też łatwe w czyszczeniu, dlatego wykonuje się je z tworzywa sztucznego. Oczywiście muszą się wyróżniać – na basenie Twój maluch łatwiej je rozpozna, ale też będzie nosić z większą przyjemnością.

Klapki dziecięce na basen i plażę

Japonki już od dłuższego czasu stanowią niedościgniony model lekkich butów letnich i obuwia na basen. Są lekkie, wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego, z gumowymi paskami. Odpowiednio wyprofilowana podeszwa gwarantuje dobre trzymanie stopy. Bardzo szybką schną, co jest ich dodatkowym atutem. Dzieci mogą wybierać spośród szerokiej palety wzorów i kolorów. Klapki dla dzieci to jednak nie tylko japonki. Chłopcom proponujemy równie dobrą alternatywę w formie lekkich, plastikowych butów. Wewnętrzne rowki odprowadzają wodę, pozostawiając stopę suchą. Sprawdź także buty do wody dziecięce.