Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Spódniczki damskie

10 artykuł artykułów

Sortuj

 

Spódniczki sportowe – kobieca wygoda

Zależy Ci na tym, by czuć się kobieco niezależnie od okoliczności? Sala treningowa i kort tenisowy nie muszą Cię ograniczać w wyborze odpowiedniego stroju. Lubisz spódniczki i nie chcesz z nich rezygnować? Moda sportowa wychodzi Ci naprzeciw. Obok szortów, legginsów czy spodni dresowych do wyboru są też spódniczki sportowe, które zaprojektowano z uwzględnieniem oczekiwań i wymagań kobiet aktywnych. Zakłada się je przede wszystkim na korty tenisowe oraz pola golfowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zabrała je na siłownię, salę fitness czy rowerowy albo biegowy trening.

Spódniczki sportowe – mocne uderzenie modowych trendów

Najpopularniejszą dyscypliną, w której spódniczki sportowe są używane od wielu lat, jest tenis ziemny. Wynika to z ich wygody, a także warunków, w jakich odbywają się turnieje. Słońce i wysokie temperatury wymuszają wybór stroju sportowego wyjątkowo przewiewnego oraz lekkiego. Jednocześnie jednak musi on być wygodny, jak również nie może ograniczać ruchów. Spódniczki sportowe idealnie wpisują się w te standardy. Zostały wykonane z rozciągliwego, odprowadzającego wilgoć materiału, tego samego, co w przypadku sportowych szortów czy legginsów. To sprawia, że odzież sportowa zachowała wszystkie swoje kluczowe właściwości i zyskała bardzo kobiecy charakter.

Spódniczki sportowe wybierają również entuzjastki golfa. Dla nich przygotowaliśmy modele o prostym kroju. Podobnie jak w przypadku spódniczek tenisowych, mają wszyte praktyczne, wygodne spodenki.

Z kortu na siłownię

Już nie tylko tenisistki, lecz także aktywne kobiety preferujące trening siłowy, fitness i cardio decydują się na spódniczki sportowe. Zapewniają swobodę w trakcie zajęć, dobrze dopasowują się do ciała oraz nie krępują ruchów dzięki połączeniu ze spodenkami. Dzięki nim będziesz mogła poczuć się bardziej kobieco w męskim towarzystwie. Nie stracisz przy tym komfortu, a odświeżysz swój sportowy look.