Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Torby sportowe damskie

87 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Torby sportowe damskie – treningowy ekwipunek

Czy próbowałaś zmieścić wszystkie potrzebne Ci rzeczy na trening w swojej torebce? Jest za mała, zbyt elegancka, nieprzystosowana do przechowywania mokrych ubrań po treningu. Przekonałaś się już, że nie będzie ona dobrym towarzyszem w drodze na trening. Potrzebujesz więc torby sportowej damskiej, w której znajdzie się miejsce zarówno na strój sportowy, ręcznik, wodę, gadżety, sprzęt treningowy, jak i Twoje prywatne rzeczy. Docenisz jej pakowność, solidne wykonanie, kompaktowe rozmiary oraz wodoodporność. W sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór różnych modeli. Kieruj się nie tylko kolorem oraz wzorem, lecz także uwzględnij jej inne cechy związane z wygodą i funkcjonalnością.

Odpowiednio duża

Torby damskie sportowe mają rożną pojemność. Jeżeli chcesz ją wykorzystać tylko na trening na siłowni czy w klubie fitness, w zupełności wystarczy Ci mała torba o pojemności 20 l. Jeśli natomiast chcesz zapakować do niej sprzęt sportowy, wybierz większą, np. ze sztywną przegrodą, która dodatkowo posłuży Ci na brudne rzeczy po treningu. Torby sportowe damskie mogą przydać się również podczas wakacyjnych czy weekendowych wyjazdów. Jeżeli ma Ci towarzyszyć podczas dalszych podróży, musi pomieścić więcej rzeczy i być wygodna w transporcie. Rozważ więc zakup torby na kółkach.

Praktyczne przegrody, komory i kieszenie

Typowe torby sportowe damskie mają jedną główną komorę i dwie boczne. Niektóre modele posiadają dodatkowo separacyjne kieszenie na brudne buty oraz mokry strój sportowy. W komorze głównej również znajdziesz niewielkie kieszenie, zamykane na suwak. Schowaj do nich np. karnet na siłownię i swój plan treningowy.

Torby sportowe damskie z solidnego materiału

Muszą być wodoodporne. Pozwoli Ci to na przechowywanie w nich mokrych rzeczy. Nie przemoknie także w drodze na trening w deszczową pogodę. Materiał, z którego są wykonane, powinien być solidny i wytrzymały. Najczęściej torby sportowe damskie wykonuje się z poliestru. Posiadają one dodatkowe wzmocnienia zapobiegające przetarciom.

A w co Ty zapakujesz się na trening? Sprawdź także damskie plecaki.