Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Czapki męskie

171 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Czapki męskie dla aktywnych panów

Czy chronisz swoją głowę przed zimnem? Czy podczas letniego joggingu pamiętasz o czapce z daszkiem? Czy spędzając weekend nad jeziorem, pakujesz do torby kapelusz? Niska temperatura, wiatr czy mocne słońce nie najlepiej wpływają na nasz organizm, szczególnie jeżeli zapomnimy o jego kompleksowej ochronie. Zimą nosisz rękawiczki i grubą kurtkę, latem wybierasz krótkie szorty, ale regularnie nakładasz na skórę krem z filtrem UV. To jednak nie wystarczy, jeśli zapomnisz o czapce!

Czapki męskie powinny być jednym z podstawowych elementów Twojego stroju sportowego na zimę, lato oraz okres przejściowy. W naszym sklepie znajdziesz ich szeroki wybór, w tym zimowe czapki męskie, czapki z daszkiem, a nawet kapelusze czy kominiarki.

Kiedy słońce praży

Latem nie musisz chronić swojego ciała przed zimnem. Wydawałoby się, że to pora roku, która nam szczególnie sprzyja i nie ma żadnego zagrożenia ze strony kapryśnej pogody. Słońce kojarzy nam się z przyjemnością, ciepłem oraz piękną opalenizną. Powinno również kojarzyć się z ryzykiem poparzenia skóry, a także udaru. Niektórzy panowie noszą latem czapki męskie z daszkiem w celu ochrony głowy przed promieniowaniem UV. Nawet bardzo krótka ekspozycja na słońce przy bardzo upalnej pogodzie może przyczynić się do wystąpienia udaru lub omdlenia. Jeżeli uprawiasz sport, wiedz, że słońce skutecznie pozbawia Cię energii, jeśli dociera do powierzchni Twojej głowy w nadmiarze.

Czapki męskie na chłody i mrozy

Zimą nosimy je częściej, ponieważ mamy większą świadomość wpływu chłodnego powietrza na nasz organizm. Zimowe czapki męskie powinny być ciepłe, ale jeżeli szukasz odpowiedniej do jazdy na nartach czy biegania, powinieneś zdecydować się na model wykonany z oddychającego materiału. Przy intensywnym treningu pocisz się również zimą! Na stoku dobrze sprawdzi się też kominiarka, chroniąca oprócz głowy także twarz!

Od czapek nie ma odpoczynku! Miej je w pogotowiu przez cały rok.