Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Czapki zimowe męskie

41 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Czapki zimowe męskie – aktywni zimą!

Nie odpuszczasz nigdy, nawet kiedy spadnie śnieg, nadejdą siarczyste mrozy, a chodniki pokryje warstwa śliskiego lodu? Nawet wtedy musisz wykonać trening? Nic Cię nie powstrzyma, bo po prostu to lubisz? Aktywni zimą są nie tylko snowboardziści i narciarze, lecz także biegacze, kolarze, miłośnicy górskiej wspinaczki oraz turystyki. Wszystko, co związane z ruchem, możemy nazwać aktywnością. Zimą dobre przygotowanie jest kluczowe dla naszego zdrowia i komfortu. Brak właściwej ochrony przed mrozem może skutkować przeziębieniem, a nawet odmrożeniem czy ekstremalnym wychłodzeniem ciała. To dlatego w tym czasie nosimy nie tylko ciepłe kurtki oraz buty, ale też rękawiczki i oczywiście czapki zimowe męskie. Powinny Ci one towarzyszyć podczas każdego treningu, nawet kiedy wydaje Ci się, że mróz nieco odpuścił.

Panowie, noście czapki zimowe męskie, ponieważ…

Istnieje wiele powodów, dla których czapki zimowe męskie nie powinny być tylko okazjonalnym dodatkiem. Przede wszystkim to właśnie przez głowę ucieka najwięcej ciepła, ponieważ aż 70%. W związku z tym bielizna termoaktywna, bluza z polaru, puchowa kurtka i ocieplane buty nie zapewnią Ci wystarczającej ochrony podczas wspinaczki. Jeżeli zapomnisz o czapce, wciąż będziesz tracić ciepło. Brak czapki zimowej męskiej to otwarta droga do infekcji zatok, której towarzyszą problemy z oddychaniem oraz ból. Ochrona głowy oznacza także ochronę włosów, które po zimie są zazwyczaj osłabione i przesuszone. Już wiesz, dlaczego warto ją mieć!

Czapki zimowe męskie w sportowym stylu

Wybierasz się na trening biegowy lub rowerowy? Planujesz wyjazd w góry w celu zdobycia kolejnego szczytu? Czapkę z pomponem zostaw w domu. Zamiast niej, zabierz ze sobą ciepłą, ale wykonaną z cienkiego materiału czapkę zapewniającą skuteczną ochronę oraz izolację termiczną. Materiał syntetyczny jest dodatkowo elastyczny, dzięki czemu czapka bardzo dobrze dopasowuje się do głowy. Dodatek wełny neutralizuje nieprzyjemne zapachy i sprzyja odprowadzaniu wilgoci. Sprawdź także kominiarki i rękawiczki zimowe męskie.