Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kominy i bandany męskie

25 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Kominy i bandany męskie – niska temperatura nie popsuje Ci humoru!

Niskie temperatury, zimny wiatr i chłodne powietrze mają niekorzystny wpływ na nasz organizm. Przebywając w takich warunkach bez odpowiedniej ochrony przez długi czas, narażamy samych siebie na wyziębienie organizmu, a także stwarzamy idealne warunki do rozwoju infekcji i chorób. Jeżeli jesteś aktywny przez cały rok, wiesz, że aby w pełni cieszyć się treningiem, musisz odpowiednio zadbać o swój strój sportowy. Kiedy nadchodzi zima, krótkie spodenki zmieniasz na długie spodnie dresowe, na koszulkę dodatkowo zakładasz bluzę i ciepłą kurtkę, a na głowę czapkę. Ale czy zawsze pamiętasz o ochronie szyi? Do kompletnego stroju potrzebne są jeszcze kominy męskie. Biegacze, narciarze i górscy wędrowcy nie mogą sobie jednak pozwolić, aby był to przypadkowy wybór. Kominy męskie muszą spełnić kilka warunków, ponieważ tylko wtedy sprawdzą się w niezwykle trudnych warunkach.

Najlepszy będzie komin męski

Aktywni panowie bardzo często rezygnują z typowych szalików, wybierając kominy męskie. Wynika to przede wszystkim z wygody. Komin męski zakładamy na szyję bez konieczności przewiązywania i pozostaje on na swoim miejscu niezależnie od intensywności treningu. Ponadto dla sportowców przygotowaliśmy specjalne kominy męskie wykonane z materiałów syntetycznych o właściwościach oddychających. Cienki, ale dobrze utrzymujący ciepło materiał skutecznie odprowadza nadmiar wilgoci. Bandany są elastyczne i rozciągliwe, więc dobrze dopasowują się do ciała. Można je nosić na kilka sposobów: jako komin męski, czapkę, opaskę lub jednoczesną ochronę szyi oraz głowy.

Dla narciarzy komin męski z polaru

Aby nie zmarznąć na stoku, wybierz komin męski z ciepłego polaru. Zapewnia on zarówno ciepło, jak i suchość. Sznurek zaciskowy umożliwia perfekcyjne dopasowanie, aby chłodne powietrze nie miało dostępu do ciała. Sprawdzi się doskonale nawet podczas największych mrozów. Zapewniamy, że nie uciekniesz szybko ze stoku.