Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koszulki Real Madryt

5 artykuł artykułów

Sortuj

 

Stroje Real Madryt – dołącz do Królewskich!

Czy miałeś okazję poczuć wyjątkową atmosferę, która towarzyszy każdemu meczowi na stadionie Estadio Santiago Bernabéu? Królewscy od wielu sezonów są w czołówce niepokonanych zarówno w Lidze Mistrzów, jak też w Primera División. Jak każda drużyna ma swoje lepsze i słabsze momenty, ale Ty zawsze sercem jesteś ze swoimi idolami. Strój Real Madryt będzie świetnym dopełnieniem każdego meczu, w którym cały stadion odśpiewuje "Himno del Real Madrid". Bo „Ze sportową chwałą Madryt maszeruje przez Hiszpanię ze swoją flagą czystą i białą, która nie blaknie…”.

Real Madryt – koszulka godna chwały

Piłkarskie korzenie Realu Madryt sięgają 1902 roku. Aż 33 razy został on mistrzem Hiszpanii i 13 razy cieszył się z pucharu Ligii Mistrzów. W 2000 roku otrzymał tytuł najlepszego klubu XX wieku, przyznany przez FIFA. To prawdziwi fighterzy, którzy na boisku pokazują ducha walki i serce do gry, ale też umiejętności, dzięki którym od wielu lat są tak bardzo skuteczni. Koszulka Real Madryt to symbol wielkiej chwały. Biały strój Real Madryt jest znany nie tylko kibicom hiszpańskiej drużyny, ale również wszystkich fanom piłki nożnej. Kibicujesz Królewskim? Możesz poczuć się niczym jeden z nich, dołączając do milionowej drużyny fanów największego odwiecznego rywala FC Barcelony.

Oryginalny strój Real Madryt

Strój Real Madryt zmienia się z każdym kolejnym sezonem. Zawsze jednak w wersji gospodarzy jest to śnieżna biel. Ich producentem jest Adidas, czyli jeden z wiodących producentów strojów sportowych. Biel uzupełniana jest o różne akcenty kolorystyczne. Były to już czerń, granat i czerwień, a w sezonie 2019/20, jak na Królewskich przystało, jest to kolor złoty. Trzeba przyznać, że projektanci świetnie odwzorowują charakter i ducha drużyny.

Taka koszulka Real Madryt może być też w Twojej szafie! Do kibicowania, do gry, na trening, na mecz i na co dzień. Pokaż wszystkim, że jesteś od Królewskich!