Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Stroje Manchester United

1 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Manchester United – sklep dla kibiców Czerwonych Diabłów

Piekielnie gorąco jest od pierwszych minut każdego meczu Manchester United. Rozgrzewają atmosferę jak przystało na Czerwone Diabły. To tytuł, który zobowiązuje. Waleczna drużyna nigdy nie zawodzi swoich kibiców. Zawsze pokazuje czerwone serce na boisku, zachwyca czystą i precyzyjną grą. A Ty, jakim jesteś kibicem? Czy koszulka Manchester United towarzyszy Ci podczas każdej rozgrywki? Identyfikujesz się ze swoją drużyną i z dumą nosisz jej barwy? Oferujemy Manchester United koszulki, które są repliką oficjalnego stroju drużyny. Zostały wykonane przez Adidas, markę odpowiedzialną za oficjalne stroje Czerwonych Diabłów. Dołączysz do nich?

Koszulka Manchester United jak na Old Trafford

Old Traffort za każdym razem, kiedy wypełnia się kibicami Manchester United, zamienia się w „Teatr Marzeń”. To efektowny spektakl z 11 głównymi bohaterami, którzy prezentują efektowny football. Świetnie współpracują z piłką, która posłusznie zmierza w kierunku bramki przeciwnika. Drużyna założona została w 1878 i początkowo nosiła nazwę Newton Heath LYR Football Club. To klub, który aż dwudziestokrotnie był mistrzem Anglii, jest w posiadaniu 12 Pucharów Anglii i 5 razy stawał na najwyższym stopniu podium w rozgrywkach o Puchar Ligi. Koszulka Manchester United jest elementem stroju jednego z najbardziej utytułowanego brytyjskiego zespołu piłkarskiego i jednocześnie jednego z najbogatszych. Czerwone Diabły zasługują na rzeszę czerwonych kibiców.

We właściwych barwach

Każdy kibic Manchester United doskonale zna skład zespołu, jego historię, zdobyte tytuły i oczywiście terminarz rozgrywek na najbliższy sezon. U nas dostępna jest koszulka Manchester United, która będzie symbolem Twojej przynależności do czerwonej społeczności. Dla kibiców i zawodników, dla małych i dużych Czerwonych Diabłów – mamy dla Ciebie kilka wersji koszulek, w tym również repliki oficjalnych strojów na obecny sezon. Ponadto w ofercie znajduje się bluza Manchester United, która przyda się na stadion i na trening w chłodniejsze dni.