Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koszulki Bayern Monachium

2 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Strój Bayern Monachium – z bawarskim temperamentem piłkarskim

Die Roten to najbardziej utytułowany niemiecki zespół, w którym mamy też bardzo silny mocny akcent – Roberta Lewandowskiego. Aż 29 razy był Mistrzem Niemiec i 19 razy zdobył Puchar Niemiec. Ze zwycięstwa w Lidze Mistrzów cieszył się aż 2 razy. Jest też jednym z nielicznych klubów, który może pochwalić się trumfami we wszystkich turniejach, jakie rozgrywane są w Polsce. Strój Bayernu Monachium wyróżnia się czerwonym kolorem. Jak wiadomo, czerwień stanowi symbol władzy, na którą Czerwoni pracowali od 1900 roku. Oznacza też serce, które cały zespół wkłada w każdą rozgrywkę, pasję, w tym przypadku do footballu, co widać w grze i czuć w atmosferze na Allianz Arena. Miałeś okazję z bliska przyjrzeć się grze bawarskiej drużyny? Jesteś jej wiernym kibicem. Koszulka Bayern Monachium z pewnością pozwoli Ci poczuć jeszcze silniejszą więź z zespołem.

Strój Bayernu Monachium kiedyś i dziś

Mówi się o niej FC Hollywood. To drużyna gwiazd, błyszcząca zarówno na swoim stadionie, jak też na innych stadionach w całej Europie. Pierwszy strój Bayernu Monachium składał się z białym spodenek i błękitnej koszulki. Prędko jednak zmieniono go na barwy biało-czarne, a potem biało-brązowe. Nadszedł jednak moment, kiedy czerwień zaczęła w barwach drużyny odgrywać ważną rolę. Było to po 68 latach od założenia klubu, kiedy stroje przybrały kolory granatowo-czerwone. Z czerwonym kolorem Bayern Monachium później się już nie rozstawał. Najczęściej stroje były w jednolitym kolorze i tak już zostało do chwili obecnej. Strój Bayern Monachium świetnie odzwierciedla temperament drużyny. To prawdziwi wojownicy o niezwykłej precyzji gry.

Zagraj z Czerwonymi

Jesteś nie tylko fanem drużyny gwiazd, ale też grasz w football. Nasza propozycja dla Ciebie to przewiewna, doskonale dopasowująca się do ciała koszulka Bayern Monachium. To replika oryginalnego stroju, zatem możesz być pewien, że zadbano o najmniejszy szczegół. Na boisku sprawdza się świetnie, nie ogranicza ruchów, jest lekka i niezwykle wygodna.