Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Wędki teleskopowe

46 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Wędki teleskopowe zabierzesz ze sobą wszędzie!

Problem z transportem wędki? Trudno Ci ją jest zmieścić do bagażnika swojego samochodu, a przecież to nie jedyny sprzęt, jaki musisz mieć ze sobą podczas wędkowania. Problem z dużymi wędkami polega przede wszystkim na tym, że nie są mobilne. Trzeba mieć odpowiednie możliwości, aby można było się wybrać na nieco dalej położone jezioro czy rzekę. Żeby uniknąć kłopotów przed kolejnym wędkowaniem, możesz zdecydować się na wędki teleskopowe. Ich podstawową zaletą jest łatwość transportu. Wystarczy je złożyć, a zajmują niewiele miejsca.

Nowoczesne wędki teleskopowe

Kiedy wędkarze musieli sobie radzić bez teleskopowych konstrukcji, korzystali z tego, co było ogólnodostępne. Dzisiaj nie musisz iść ich śladami. Wędki teleskopowe to jedne z najnowocześniejszych opcji dostępnych dla miłośników wędkowania. Po pierwsze są bezpieczne w transporcie, nie ma ryzyka, że się uszkodzą, a nawet złamią. Masz też pewność, że żaden element się nie zgubi, ich konstrukcja jest bardzo zwarta, a to duża zaleta. Wędki teleskopowe charakteryzują się bardzo dobrą akcją, są też łatwe w obsłudze. Z tego powodu polecamy je nawet początkującym wędkarzom. Prawie od razu po dotarciu na miejsce połowu jesteś gotowy do zarzucenia wędki. To opcja, dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnego połowu.

Bez obaw!

Niektórzy wędkarze, szczególni Ci reprezentujący starsze pokolenie, nie są przekonani do tego typu wędek. Czego się obawiają? Przede wszystkim nie tak dobrej jakości, jaką cechować się mogą wędki segmentowe. Za argument, dla którego wciąż nie zdecydowali się na wędki teleskopowe, podają sztywność wędki ze względu na wiele elementów, brak uniwersalności – szybka akcja nie sprawdza się w każdym modelu. Decathlon jednak obala te mity. W naszej ofercie znajdziesz wędki teleskopowe wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Konstrukcja z maty węglowej to gwarancja odporności na uszkodzenia i jednocześnie lekkości. Ponadto każdy dopasowuje wędkę do swoich ulubionych warunków połowów. Żaden model wędki nie jest uniwersalny i nie będzie dobrze zachowywał się we wszystkich zbiornikach wodnych.