Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Buty na wf

144 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Buty na wf dla przedszkolaka i ucznia

Twoje dziecko spędza w ciągu tygodnia ponad pół dnia w szkole lub w przedszkolu. W tym czasie uczestniczy w wielu zajęciach, w tym w zajęciach sportowych, które wymagają od niego zmiany ubrania i obuwia. Wynika to ze specyfiki tych zajęć, podczas których na pewno zmęczy się ono bardziej niż podczas jakichkolwiek innych aktywności. W sklepie Decathlon znajdziesz buty na wf dla chłopca i dziewczynki, przystosowane do warunków panujących na hali sportowej i sali gimnastycznej. Ponadto, oferujemy szeroki wybór obuwia, które może być używane przez dzieci również poza salą sportową, ale w trakcie pobytu w szkole i w przedszkolu. Jakie buty na wf będą najwygodniejsze dla Twojego dziecka?

Trampki i tenisówki dla najmłodszych

Wielu rodziców pierwszy raz staje przed dylematem zakupu wygodnych trampek , już wtedy, kiedy ich pociechy idą przedszkola. Dla najmłodszych dzieci polecamy tenisówki wkładane lub zapinane na rzep. Nie każdy kilkuletni maluch potrafi już wiązać sznurowadła, a więc zawiązywane buty mogłyby mu przysporzyć niemałych kłopotów. Buty dla przedszkolaka posiadają oczywiście gumową, antypoślizgową podeszwę, która zapobiega ślizganiu się po parkiecie czy kafelkach. Zapewnia ona doskonałą przyczepność do podłoża. W miarę upływu czasu możesz zdecydować się na trampki sznurowane, takie jak tenisówki dla wf dla starszych dzieci.

Buty na wf dla dziewczynki i chłopca

Dla starszych dzieci polecamy trampki na wf sznurowane. One również posiadają gumową podeszwę, bardzo często białą, chociaż zdarzają się też w innym kolorze. Ważne jest, aby nie brudziła powierzchni. Buty na wf wykonane są z oddychającego, lekkiego materiału lub posiadają przewiewną siateczkę. Na zajęcia gimnastyczne polecamy specjalne buty na wf dla dziewczynki z płótna canvas. Cechują się wysoką odpornością na często powtarzające się przesuwanie stóp po podłodze. U nas znajdziesz buty na wf dla ucznia oraz obuwie dla małego przedszkolaka – wygodne, bezpieczne i trwałe.