Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Buty sportowe do szkoły

79 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Sportowe buty do szkoły

Wraz z końcem wakacji rozpoczynają się gorączkowe zakupy. Długa lista potrzebnych do szkoły rzeczy i ogromny wybór, który na pewno nie jest ułatwieniem zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Na liście zapewne znajdą się buty po szkole. Niektórzy decydują się na jedną parę, inni na dwie – jedną po szkole, drugą na wf. W obu przypadkach powinny być to jednak buty sportowe, możliwie jak najbardziej wygodne, ale też w guście ucznia, który przecież będzie je nosił przez kilka godzin w ciągu dnia. Buty szkolne mogą być tradycyjnymi trampkami, czy też bardziej profesjonalnymi butami sportowymi, na które decydują się starsi uczniowie, często regularnie uprawiający konkretną dyscyplinę sportu.

Buty do szkoły na zmianę

Obuwie przeznaczone do poruszania się po szkole, nie musi być koniecznie typowym obuwiem sportowym. Powinno jednak posiadać niektóre jego cechy. Najlepiej, jeżeli buty szkolne mają antypoślizgową, gumową podeszwę. Zdarza się, że nawierzchnia na korytarzu czy w toaletach jest śliska, but musi więc cechować się dobrą przyczepnością, ograniczając tym samym ryzyko ewentualnego upadku. Buty do szkoły mogą być sznurowane, ale też bardzo dobrze, szczególnie u młodszych dzieci, sprawdzą się buty zapinane na rzepy. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie posiadają przewiewną siateczkę, dzięki czemu stopa oddycha, a wilgoć jest sprawnie odprowadzana na zewnątrz.

Buty sportowe szkolne

Zdecydowałeś, że Twoje dziecko będzie miało dwie pary butów do szkoły, w tym jedną na zajęcia wf-u? W tym przypadku polecamy typowe buty sportowe, które powstały z wykorzystaniem specjalnych technologii. Takie obuwie ma elastyczną, ale dobrze amortyzującą wstrząsy podeszwę. Wykonane są często z technicznych materiałów, których zadaniem jest zapewnić wygodę i komfort noszenia oraz odprowadzanie wilgoci. Sportowe buty szkolne polecamy przede wszystkim dla dzieci, które uczestniczą w dodatkowych zajęciach sportowych, np. należą do drużyny piłki nożnej, koszykówki czy sekcji lekkoatletycznej.