Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Strój na wf

382 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Strój na WF. Decathlon wspiera aktywność w szkole!

Są już tornister, piórnik z wyposażeniem, worek na buty, zeszyty i książki… nie jest to jeszcze kompletna wyprawka do szkoły. Każdy uczeń powinien posiadać strój na wf, w którym będzie czuć się wygodnie i komfortowo ćwicząc na zajęciach sportowych. Ruch w szkole jest obecny od zawsze, coraz większą uwagę zwraca się jednak na aktywność wśród najmłodszych dzieci. To, jak będą wyglądały zajęcia sportowe w pierwszych latach nauki, decyduje o tym, jak bardzo młody człowiek zaangażuje się w aktywne spędzanie czasu wolnego. Decathlon przygotowuje uczniów do szkoły. Jesteśmy z Wami na każdej hali sportowej, sali gimnastycznej i boisku.

Z czego składa się strój na wf?

Nie mogą być to zwykłe, przypadkowo znalezione w szafie koszulka i spodenki. Strój na wf powinien zapewniać komfort ruchu podczas wykonywania ćwiczeń, ale też dobrze odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Cechy stroju na wf decydują m.in. o tym, jak chętnie dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach sportowych. Strój na wf składa się więc z koszulki – oddychającej, o luźnym kroju, ale także dobrze dopasowanej do ciała. Do koszulki dobieramy oczywiście spodenki, dla chłopców zazwyczaj krótkie, dla dziewczynek mogą być również długie, elastyczne legginsy, które szczególnie dobrze sprawdzające się podczas gimnastyki.

Stroje na wf dla dziewczynek i chłopców

W naszej ofercie znajdziesz strój na wf dla dziewczynki i strój na wf dla chłopca, zaprojektowane z uwzględnieniem ich preferencji. Fasony zgodne z najnowszymi trendami, a przy tym wysoka jakość materiału i staranne wykonanie. Tak przygotowany, Twój uczeń może zacząć aktywny rok szkolny. Zawsze warto jest mieć na wyposażeniu dwa komplety stroju na wf. Zajęcia sportowe odbywają się kilka razy w tygodniu, a najlepiej ćwiczy się w świeżym stroju. Proponujemy więc zakup przynajmniej 2 koszulek i 2 par spodenek, mogą być w różnych kolorach. Koniecznie jednak dowiedz się, jakie wymagania w tym zakresie stawia nauczyciel. Już czas wrócić do szkoły.