Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Wyposażenie narciarskie zawodnicze

34 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Narciarstwo zawodnicze – sprzęt dla profesjonalistów

Nie jesteś amatorem. Być może trenujesz już od dłuższego czasu narciarstwo zawodnicze, a może jesteś dopiero na początku swojej drogi i dopiero przecierasz alpejskie szlaki. Decathlon oferuje profesjonalny sprzęt do narciarstwa alpejskiego. Różni się on od tego, z którego na stokach narciarskich korzystają amatorzy i rekreacyjni miłośnicy tej zimowej aktywności. Jeżeli drzemie w Tobie duch rywalizacji, nie boisz się wyzwań i pokonujesz slalomem coraz bardziej wymagające trasy, to sprawdź, jakie narty dla zaawansowanych przygotowali dla Ciebie nasi specjaliści od białego szaleństwa.

Narty race dla narciarzy z zacięciem sportowym

Narciarstwo zawodnicze wymaga też odpowiednio dobranego sprzętu z uwzględnieniem trudniejszych warunków na trasach, jak też poziomu zaawansowania narciarza. Narty race przeznaczone są do dynamicznej jazdy sportowej, a także świetnie sprawdzają się w przypadku amatorskich zawodów sportowych. Cechują się zdolnością do ciętego skrętu, jednak nie najlepiej czują się w ześlizgu. Narty race możemy podzielić na narty slalomowe i narty gigantowe. Slalomki charakteryzują się promieniem ok. 11- 12 m. Dla kobiet dedykowane są modele o długości 150-155 cm, z kolei dla mężczyzn o 10-15 cm dłuższe. Narty gigantowe są zdecydowanie dłuższe, u kobiet jest to ok. 165-170 cm, a u panów 180-185 cm. Odróżnimy je od slalomek również po mniejszym taliowaniu.

Narciarstwo zawodnicze – podejmujesz wyzwanie?

Narty nie są Ci obce, ale już nie wystarczają Ci zjazdy na zwykłych, ogólnodostępnych stokach. Narciarstwo zawodnicze dostarczy Ci jeszcze więcej emocji i dużej porcji adrenaliny. Sprawdź, jak możesz się przygotować z zespołem Decathlon. U nas kupisz nie tylko narty alpejskie, ale też kijki do zawodów, profesjonalne skarpety narciarskie i rękawice. A wyjątkowo szeroka oferta kurtek oraz spodni narciarskich pozwala ubrać się odpowiednio na każdy rodzaj jazdy. Mamy również ochraniacze, zwiększające Twoje bezpieczeństwo podczas ekstremalnej jazdy i plecak, który przyda się każdemu poszukiwaczowi przygód. W przypadku narciarstwa zawodniczego już nie ma żartów, ochrona głowy i oczu jest niezwykle ważna, dlatego istotny jest kask narciarski oraz gogle.