Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Przynęty podlodowe

80 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Dostępność produktu

  • Rodzaj produktu

  • Cena

  • Marka

    Rozwiń
    Zwiń
  • Ocena użytkowników

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Przynęty podlodowe, czyli jak złapać rybę na lodzie

Aby wędkować, trzeba mieć przynętę, również w wędkarstwie podlodowym. W każdej metodzie korzysta się z innych przynęt, co wynika ze specyfiki metody, miejsca połowu oraz charakterystyki warunków, jakie panują w zbiorniku. Kluczowy jest też gatunek ryby, na którym nam zależy. Wśród przynęt są też przynęty podlodowe, z których korzystamy zimą, kiedy chcemy łowić na lodzie. Możemy wybierać spośród wielu propozycji, jakie oferują specjaliści. W sklepie Decathlon znajdziesz szeroką paletę przynęt, które sprawdzają się doskonale w warunkach zimowych, są to zarówno przynęty podlodowe uniwersalne, jak też dedykowane dla konkretnego gatunku ryb, np. pstrągów.

Najczęściej wybierane przynęty podlodowe

Wśród tych najpopularniejszych jest oczywiście mormyszka. To przynęta podlodowa najbardziej uniwersalna, można z niej korzystać zarówno przy okazji drapieżników, jak też gatunków zdecydowanie bardziej spokojniejszych. Można wybierać mormyszki spośród ich wielu kolorów, wzorów i wielkości. Wykonuje się je z wolframu i ołowiu, mogą mieć kolor srebrny, złoty, ale też z wykończeniem matowym.

Inna często stosowana przynęta podlodowa to blaszka podlodowa, dostępne w kolorze ołowiu, mosiądzu i srebra. Jeżeli chodzi o jej ciężar, to warto jest wybrać go z uwzględnieniem konkretnego łowiska. Nie mniej ważna jest pogoda. Jeżeli świeci mocne słońce, lepiej sprawdzą się blaszki połyskujące, przy pochmurnej pogodzie zalecamy wybór matowych przynęt.

Inne przynęty podlodowe

Decathlon oferuje znacznie większy wybór przynęt podlodowych, nie ograniczając się tylko do tych najpopularniejszych i najczęściej stosowanych. Wśród nich są m.in. sztuczne mole na pstrągi, zapachowe pasty, które nakładamy na haczyki, sztuczne czerwone robaki o bardzo realistycznym wyglądzie, ikry łososia, a także przynęty podlodowe w postaci sztucznych białych robaków. Sprawdź naszą ofertę i porównaj proponowane przez nas przynęty podlodowe. Spróbujesz czegoś nowego czy zdecydujesz się już na sprawdzoną taktykę?