Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Hulajnogi elektryczne

6 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Dostępność produktu

  • Przeznaczenie

  • Marka

  • Zasięg

 

Hulajnogi elektryczne – miejski środek transportu

Hulajnoga elektryczna to godna następczyni klasycznej hulajnogi, która cieszyła się ogromną popularnością w latach 90. ubiegłego wieku. Jeździły na niej przede wszystkim dzieci, chociaż również młodzież i dorośli odnaleźli w niej potencjał poruszania się po mieście czy też traktowali jako formę rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego. Elektryczna hulajnoga wygląda podobnie do swojego pierwowzoru, została jednak wyposażona w specjalne zasilanie z odpowiednim napędem, dzięki czemu nie trzeba odpychać się nogą od podłoża, aby się na niej poruszać. Wystarczy wsiąść i uruchomić we właściwy sposób napęd. Teraz trzeba się odepchnąć i już można jechać bez żadnego wysiłku. Hulajnogi elektryczne dzięki takiemu mechanizmowi działania, a także możliwości osiągania stosunkowo dużych prędkości porównywalnych do jazdy na rowerze podbiły miejskie drogi. Świetnie sprawdzają się jako alternatywa dla samochodu, który musi stać w korkach czy też przepełnionego tramwaju bądź autobusu. Jest to również fantastyczny sposób na spędzanie czasu wolnego z przyjaciółmi i rodziną, wybierając się na dłuższe wycieczki.

Hulajnoga elektryczna i jej szeroka paleta atutów

Hulajnogi elektryczne mają kompaktowe rozmiary, są też lekkie, co odróżnia je np. od roweru. Można je więc zabrać ze sobą wszędzie. Już nie jest dla nikogo zaskoczeniem hulajnoga elektryczna stojąca na korytarzu w biurze czy też na uczelni. Można ją wnieść po schodach, jest zdecydowanie bardziej mobilna niż inne jednoślady. Wybierając ją, omijamy korki i zaoszczędzamy czas, a trasę pokonujemy przyjemnie, spędzając czas na świeżym powietrzu. Hulajnogi elektryczne osiągają różne prędkości, standardowo jest to ok. 25 km/h, chociaż są modele o większych, jak też mniejszych możliwościach. Aby na niej jeździć, nie musisz mieć żadnych uprawnień, a nauka na niej zajmuje kilka minut. Łatwo się kontroluje jej prędkość, a także skręt. Jest to opcja dla każdego, niezależnie od wieku oraz formy, ponieważ jeżdżąc na hulajnodze elektrycznej nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Należy też pokreślić, że jest to środek transportu znacznie bardziej przyjazny środowisku. Oczywiście nie zapominajmy o tym, że jazda na hulajnodze to po prostu ogromna frajda.

Hulajnoga elektryczna – Decathlon oferuje szeroki wybór modeli dla dzieci i dorosłych

Wiemy, że hulajnogi elektryczne skradły serca zarówno dzieci, jak też dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz modele przystosowane do konkretnej grupy wiekowej, do jej predyspozycji, wzrostu, wagi, a także przeznaczenia i sposobu korzystania z jednośladu. Przy wyborze tej odpowiedniej zwróć więc uwagę na maksymalne obciążenie, hulajnoga musi być dostosowana do Twojej wagi. Niezwykle ważna jest moc silnika, to od niej zależy, jak wysokie osiągi ma hulajnoga. Zapewne kierować się będziesz też maksymalna prędkością, jaką może osiągać, a są takie, które potrafią jechać nawet 40 km/h. Dla najmłodszych przygotowaliśmy jednak jednoślady o mniejszej mocy, to kwestia bezpieczeństwa. Hulajnogi elektryczne wymagają ładowania. Określ jej przeznaczenie oraz czas, jaki będziesz jednorazowo z niej korzystać. Wybierz model o odpowiednim maksymalnym czasie pracy.

Wskakuj na hulajnogę!