Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Buty piłkarskie i piłki nożne Adidas

32 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń

Buty piłkarskie Adidas

Charakterystyczne 3 białe paski, które są jednym najbardziej rozpoznawalnych symboli marek sportowych wśród zawodowców i amatorów. Buty piłkarskie Adidas pojawiają się na boiskach zarówno wśród doświadczonych starszych już zawodników, jak też młodych talentów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z futbolem. Firma każdego roku zaskakuje świeżością w ofercie. Pojawiają się nowe modele, promowane przez światowej sławy gwiazdy piłki nożnej. Grają w nich m.in. Lionel Messi i Luis Suarez. Ambasadorami marki byli również Grzegorz Krychowiak i David Beckham. W takich butach piłkarskich zwiększysz swoje szanse na sukces.

Sklep piłkarski dla zawodowców i amatorów

Adidas to marka, która wspiera sportowców na każdym etapie ich kariery. Nasz sklep piłkarski również oferuje szeroki wybór butów piłkarskich dla mniej i bardziej wymagających piłkarzy. Wśród dostępnych modeli są m.in. buty Predator z wygodną skarpetą, z technologią Demonscale zapewniającą ponadprzeciętną kontrolę nad piłką. Dla średnio zaawansowanych polecamy buty piłkarskie Adidas Kaiser o bardzo dobrej przyczepności i doskonałym czuciu piłki.

Buty piłkarskie Adidas to modele, które są przystosowane do gry w konkretnych warunkach. Dostępne są korki do gry na naturalnej i sztucznej murawie oraz obuwie z płaską gumową podeszwą do gry na hali. Spośród szerokiej gamy rozmiarów, wybierzesz zarówno buty dla dzieci, jak też dla dorosłych. Sprawdź naszą ofertę strojów piłkarskich i stwórz kompletny zestaw do gry.

W Decathlon posiada szeroką ofertę produktów, które sprawdzą się na boisku! Warto sprawdzić buty piłkarskie innych marek!