Rowery

W naszej szerokiej ofercie produktów do wielu odmian kolarstwa na pewno znajdziesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom. Wybierz czego potrzebujesz i czerp radość z każdego pokonanego kilometra!

 

Rowery

Rowery górskie (MTB), szosowe, miejskie, składane, elektryczne, trekkingowe, biegowe, czy rowery dla dzieci. W internetowym sklepie rowerowym na decathlon.pl znajdziesz wszystkie najpopularniejsze rodzaje rowerów wyprodukowane przez Francuskie marki B’TWIN oraz Rockrider. Wszystkie te rowery objęte są dożywotnią gwarancją na ramę aluminiową i stalową!

Odzież rowerowa

Wszystko, co rowerzysta powinien mieć na sobie: kask, koszulka, spodenki... Jeśli szukasz odzieży rowerowej, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Szeroka oferta marek B’TWIN oraz Rockrider poza kaskami, butami oraz ochraniaczami, oferuje wszystkie rodzaje odzieży na rower, od skarpetek, przez bieliznę, akcesoria odzieżowe i rękawiczki, po koszulki, spodenki i kurtki. Są tutaj produkty o przeznaczeniu stricte wyczynowym, czysto rekreacyjnym, ale także typowo rekreacyjnym i miejskim.

Akcesoria

Niezależnie od tego jakiego akcesorium szukasz do swojego roweru, znajdziesz je tutaj! Akcesoria rowerowe w sklepie rowerowym na decathlon.pl oferują szeroki wybór wszelkiej maści produktów dedykowanych do roweru. Błotniki, liczniki, trenażery, stopki, lampki rowerowe, czy foteliki to zaledwie część tego, co można tutaj odnaleźć. Akcesoria na rower, które znajdziesz z pewnością zwiększą Twoje bezpieczeństwo, poprawią komfort podróży lub sprawią, że trening stanie się bardziej efektywny.

Części rowerowe

Rower podobnie jak inne środki transportu wyposażony jest w wiele części eksploatacyjnych. Niektóre z nich z czasem trzeba wyregulować, inne wymienić. Dętki? Opony? Siodełka? Narzędzia? W sklepie rowerowym na decathlon.pl znajdziesz wszystkie części jakich mógłbyś potrzebować. Poza najbardziej oczywistymi są tutaj także kasety, łańcuchy, przerzutki i wiele, wiele innych!

Polecane

W tej kategorii znajdują się konkretne, wąskie wyselekcjonowane sekcje produktów. Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Strojów kolarskich? Odzieży dla dzieci? A może produktów do triathlonu? W tym miejscu znajdziesz te rzeczy zebrane w łatwy i przystępny sposób.