Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Odzież rowerowa

224 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

ODZIEŻ ROWEROWA

Każdy sport, nawet ten uprawiany amatorsko, wymaga odpowiedniego przygotowania. Dobry sprzęt to tylko połowa Twojego sukcesu, drugie 50% stanowi ubiór, który jest przystosowany nie tylko do warunków pogodowych, ale też specyfiki uprawianego sportu. Jazda na rowerze w jeansach czy też w sukience nie jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie, jeżeli planujemy dłuższe podróże i chcemy czuć się komfortowo, a także cieszyć każdym kolejnym pokonanym kilometrem.

Na rower ubierz się z Decathlonem!

W sklepie Decathlon strój rowerowy skompletuje zarówno początkujący, jak też doświadczony rowerzysta, niezależnie od wieku i płci. Podstawą są oczywiście spodenki rowerowe, które powinny być obcisłe, odpowiednio przylegać do ciała i równocześnie elastyczne, aby nie ograniczały ruchów podczas jazdy. Warto mieć zawsze dwie pary – krótkie spodenki na wiosnę i lato oraz długie spodnie rowerowe na chłodniejsze, jesienne dni. Najwygodniejsze spodenki są pozbawione szwów i posiadają wkładkę anatomiczną.

Mając już spodenki, czas wybrać drugą część stroju, czyli koszulkę rowerową. Powinna być wykonana z materiały oddychającego, który umożliwia wymianę powietrza, odprowadza wilgoć i zapewnia właściwą wentylację. Doskonale sprawdza się materiał z włókna poliestrowego i poliamidowego. Spodenki i koszulkę z Decathlon dopasujesz idealnie kolorystycznie, wybierając te uniwersalne lub z tej samej linii odzieży rowerowej.

Odzież rowerowa – bezpiecznie, ciepło i komfortowo

Oprócz podstawowych elementów stroju rowerowego, każdy miłośnik dwóch kółek powinien posiadać kurtkę rowerową, która pozwoli mu na jazdę nie tylko podczas ciepłych okresów w roku. Ponadto, dla większego komfortu warto wyposażyć się w rękawiczki rowerowe i czapkę komin rowerową. Jazda powinna być przede wszystkim bezpieczna, dlatego w ofercie znajdziesz także różnego rodzaju kaski rowerowe i okulary rowerowe. Wszystkie produkty są dedykowane zarówno dla najmłodszych, jak też starszych rowerzystów.