Hulajnogi

W Decathlon możesz znaleźć hulajnogi Oxelo dla użytkowników w różnym wieku, dla różnych typów i stylów jazdy. Do miejskiej dżungli polecamy hulajnogę Oxelo EF9, posiadającą innowacyjny system «EasyFold», ponieważ składa się tylko 1 sekundę, co jest bardzo ważne na przykład podczas jazdy w transporcie publicznym.

Pokaż sportowy styl
Pokaż sportowy styl
Hulajnoga B1 dla dziecil
 

Hulajnogi

Hulajnoga jest świetnym pomysłem na prezent dla dziecka, ale kto powiedział, że jedynie dzieci chcą na niej jeździć? Hulajnogi są coraz popularniejsze także wśród nastolatków i rodziców. To przykład dobrego środka lokomocji – da się na niej dojechać praktycznie wszędzie, a w każdym momencie można z niej zejść i podejść w dogodne miejsce, zabierając ją ze sobą.

Korzystanie z hulajnogi jest przyjemne, a ponadto pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną. Wzmacnia mięśnie nóg, brzucha i pleców. Szczególnie przydatna jest dzieciom, ponieważ skutecznie wspomaga ich rozwój ruchowy.

W naszej ofercie dostępne są hulajnogi dwu-, trzy- i czterokołowe, zarówno dla dziecka, nastolatka, jak i dorosłego. Składane, lekkie, przenośne z dużymi lub małymi kołami – tak bogaty wybór sprawia, że bez problemu znajdziesz dokładnie taką hulajnogę, jakiej potrzebujesz.