Hulajnogi

W Decathlon możesz znaleźć hulajnogi Oxelo dla użytkowników w różnym wieku, dla różnych typów i stylów jazdy. Do miejskiej dżungli polecamy hulajnogę Oxelo EF9, posiadającą innowacyjny system «EasyFold», ponieważ składa się tylko 1 sekundę, co jest bardzo ważne na przykład podczas jazdy w transporcie publicznym.

 

Hulajnogi freestyle

 
 

Hulajnogi dla dorosłych

 
 

OXELO
Hulajnoga B1 z nakładką

9999

 

Hulajnogi

Hulajnoga jest świetnym pomysłem na prezent dla dziecka, ale kto powiedział, że jedynie dzieci chcą na niej jeździć? Hulajnogi są coraz popularniejsze także wśród nastolatków i rodziców. To przykład dobrego środka lokomocji – da się na niej dojechać praktycznie wszędzie, a w każdym momencie można z niej zejść i podejść w dogodne miejsce, zabierając ją ze sobą.

Korzystanie z hulajnogi jest przyjemne, a ponadto pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną. Wzmacnia mięśnie nóg, brzucha i pleców. Szczególnie przydatna jest dzieciom, ponieważ skutecznie wspomaga ich rozwój ruchowy.

W naszej ofercie dostępne są hulajnogi dwu-, trzy- i czterokołowe, zarówno dla dziecka, nastolatka, jak i dorosłego. Składane, lekkie, przenośne z dużymi lub małymi kołami – tak bogaty wybór sprawia, że bez problemu znajdziesz dokładnie taką hulajnogę, jakiej potrzebujesz.