Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Hulajnogi dla dzieci

29 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Hulajnogi dla dzieci – doskonała zabawa dla każdego malucha

Zapomniane na kilka lat ponownie wyjeżdżają na ulice! Hulajnogi dla dzieci wracają do łask. Jazda na nich to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Alternatywa dla komputerów, telewizorów i tabletów już dla kilkulatka. Pierwsza hulajnoga dla dzieci, jak również każda kolejna, powinna być wybrana z uwzględnieniem ich wieku oraz stopnia zaawansowania. Tylko dobrze dopasowana pozwoli mu poznać technikę jazdy, doskonalić swoje umiejętności, a przy tym dobrze się bawić. W sklepie Decathlon dostępna jest hulajnoga zarówno dla 2-latka, jak i młodszego lub starszego ucznia. Została zaprojektowana z myślą o najmłodszych, ma być bezpieczna, ale też wyróżniać się atrakcyjnym designem, co stanowi dodatkową zachętę dla malucha.

Jaka hulajnoga dla dzieci?

Hulajnoga charakteryzuje się stosunkowo prostą budową, jednak w jej skład wchodzi kilka kluczowych elementów, które mają znaczenie dla bezpieczeństwa, wygody i łatwości jazdy, m.in. rama wykonana z lekkiego aluminium lub tworzywa sztucznego. Materiały te są lekkie, a przy tym solidne oraz odporne na uszkodzenia, dlatego zastosowano je do produkcji hulajnogi dla dzieci. Niezwykle ważne są kółka. Muszą być odporne na ścieranie, więc używa się kauczukowych, a coraz rzadziej mniej solidnych plastikowych. Bezpieczna jazda jest możliwa tylko ze sprawnymi hamulcami. W większości modeli stosuje się hamulec nożny tylny. W niektórych jednak dodatkowo znajduje się hamulec przy kierownicy dla lepszej kontroli prędkości. Komfortowi jazdy sprzyjają ponadto chwyty na kierownicy oraz możliwość regulacji jej wysokości.

Może hulajnoga trójkołowa?

To hulajnoga dla 3-latka, a nawet młodszych dzieci i tych, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy. Zamiast jednego kółka z przodu posiada dwa, co wpływa na lepszą stabilność pojazdu. Dzięki temu łatwiej można nad nim zapanować. Hulajnoga trzykołowa w ofercie Decathlonu występuje w wielu ciekawych wariantach, w tym również z efektownym podświetleniem kółek. Przy zakupie powinieneś pomyśleć również o doborze ochraniaczy.