Hulajnogi dla dorosłych

15 artykuł artykułów

Sortuj

Darmowa dostawa od 74,99 zł
Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Hulajnogi dla dorosłych

Hulajnoga to bardzo modny sposób na spędzanie wolnego czasu, a także do bardziej praktycznych zastosowań jak przemieszczanie się w mieście. Producenci wychodzą naprzeciw zainteresowaniu i w swoich ofertach posiadają również modele hulajnogi  zaprojektowane specjalnie dla dorosłych użytkowników. Tego typu konstrukcje uwzględniają większą wagę użytkownika, a także gabaryty.

Wybór jest bardzo duży. Można wybierać spośród rożnych modeli dwu kołowych hulajnog.

Dla osób chcących przyjemnie spędzić wolny czas dostępne są modele rekreacyjne, na małych kołach, i o stosunkowo małych gabarytach.

Jeśli ktoś zdecyduje się na bardziej sportowe zastosowanie hulanogi przewidziane są modele na większych kołach do nieco szybszej jazdy.

Potrzebujących wygodnego transportu w mieście, który pozwoli ominąć wszechobecne korki i zawsze zdążyć na czas na pewno zadowolą modele przygotowane na miasto, z większymi kołami lepiej radzącymi sobie z nierównościami nawierzchni.

Dla osób chcących maksymalnie obniżyć wysiłek fizyczny, ale zarazem korzystać z dobrodziejstw jakie oferuje miejska hulajnoga przewidziano modele elektryczne. Bardzo lekkie, szybkie i z akumulatorem, który pozwala dojechać nawet do najodleglejszych zakątków miast.