20
artykuł artykułów dla

PLECAKI, KOŁA DO DESKOROLKI, TRUCKI, GRIPY

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

  • Procent obniżki

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Części, narzędzia, plecaki

Każda deskorolka, aby właściwie funkcjonować, musi zostać skomponowana z odpowiednio dobranych części. Ważne okazuje się w zasadzie wszystko – kółka, łożyska, deck czy tracki. Tylko jeśli ze sobą współgrają, można mówić o komfortowej i bezpiecznej jeździe.


Aby przygotować deskę idealnie spełniającą indywidualne potrzeby użytkownika, powinno się także zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia. To dzięki nim uda się połączyć poszczególne elementy i stworzyć sprzęt, który nie będzie narażony na szybkie awarie. Wszystkie części dobiera się znacznie łatwiej, gdy tworzona deskorolka nie jest pierwszą, jaką się posiada. Użytkownik wie wówczas, czy potrzebuje szerszego, czy węższego decka oraz jakiej wielkości kółka preferuje. Bez problemu jest również w stanie określić, do czego przeznaczy skompletowaną deskę. Warto bowiem zauważyć, że różne sprzęty mają odmienne przeznaczenie – na deskorolce można przecież jeździć rekreacyjnie po mieście, wykonywać akrobacje w skateparku lub decydować się na efektowne zjazdy z pagórków i platform.

Wyruszając w deskorolkową podróż, nie należy oczywiście zapominać o prowiancie i wodzie. Bardziej przezorni zabierają też ze sobą plastry i wodę utlenioną, ponieważ o drobne zadrapania nietrudno, nawet przy uważnej jeździe. Aby schować wszystkie potrzebne rzeczy, przyda się pakowny plecak. Modele idealne do jazdy nie powinny być przesadnie ciężkie ani ograniczać ruchów. Ważne jednak, by zmieściło się w nich konieczne wyposażenie.