Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Zegarki do biegania, zegarki GPS

42 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Zegarek do biegania – monitoruj swoją aktywność

Dla wielu biegaczy to najlepszy przyjaciel, który pozwala koordynować trening, a także dostarcza cennych informacji dotyczących postępów i aktualnego etapu treningowego. Zegarek do biegania nie tylko wskazuje godzinę, ale przede wszystkim monitoruje Twoją aktywność. Wyposażony jest w wiele funkcji przydatnych biegaczowi. Stanowi nowoczesne spojrzenie na tradycyjną, a zarazem cieszącą się największą popularnością, aktywność fizyczną. Zegarek do biegania pozwoli Ci śledzić postępy. To Twój prywatny motywator i trener!

Zegarek do biegania – podstawowe funkcje

W zależności od modelu, do Twojej dyspozycji jest kilka funkcji. Są takie, których nie może zabraknąć w żadnym zegarku do biegania, zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i amatorów. Cyfry powinny być duże, byś mógł już „na pierwszy rzut oka” stwierdzić, która jest godzina. Nie zwalniając tempa, z łatwością odczytasz ją z wyświetlacza. Oczywista funkcja to miernik pokonanego dystansu. W prostych modelach akcelerometr jest wbudowany w strukturę zegarka, a w tych bardziej zaawansowanych zegarek łączy się ze smartfonem, który rejestruje sygnały zwrotne i przetwarza informacje. Wykonujesz trening interwałowy? Będziesz potrzebować funkcji międzyczasów. Zegarki mogą wyświetlać bieżący klap, a nie tylko czas ogólny. W niektórych urządzeniach znajduje się też funkcja monitorowania pracy serca. Zegarek do biegania z taką opcją docenią biegacze, którym zależy na kontroli nie tylko swoich postępów, lecz także pracy organizmu. Będzie dobrym wyborem również dla początkujących, ponieważ bardzo często popełniają oni podstawowy błąd – biegają za szybko, a ich trening nie jest wystarczająco efektywny.

Zegarek GPS do biegania

Biegasz w terenie? Lubisz urozmaicać sobie treningi i często zmieniasz trasy biegowe? Wybierz zegarek GPS do biegania. Umożliwia on ustawienie trasy oraz wskazuje Twoją aktualną lokalizację. Ponadto pozwala odtworzyć pokonaną trasę, dzięki czemu masz okazję sprawdzić, jak długi dystans przebiegłeś, oraz porównać ostatni czas z poprzednimi. Sprawdź także monitory aktywności.