Pływanie

DECATHLON udostępnia szeroką gamę strojów kąpielowych i sprzętu specjalnie zaprojektowanego do pływania!

NOWA KOLEKCJA STROJÓW PŁYWACKICH DAMSKICH
 

Nowa kolekcja strojów pływackich damskich

Kolekcja strojów pływackich damskich 2019

Odkryj nową kolekcję strojów pływackich damskich idealnych dla każdej kobiety, bez względu na stopień zaawansowania czy kształt figury. Znajdź strój idealny dla siebie!

 

Pływanie

Czy wiesz, że 5 minut pływania kraulem to aż 50 spalonych kalorii? Te 5 minut jednocześnie zwiększa o 60% szansę na uniknięcie chorób serca przez osoby pływające w porównaniu z osobami, które spalają 7 razy więcej kalorii, uprawiając mniej intensywny sport. To jeszcze nie wszystko! Godzina pływania to spalenie 600 kcal, a godzina na basenie 3 razy w tygodniu zmniejsza ryzyko zawału o 26%! Powodów, dla których warto pływać, jest jednak znacznie więcej!

Pływanie:

  • poprawia ruchomość i elastyczność stawów,
  • relaksuje i zmniejsza stres,
  • przyśpiesza regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym,
  • łagodzi bóle stawów,
  • modeluje ciało.

 

Pływanie dla małych i dużych

Specjaliści są zgodni – już kilkumiesięczne dzieci mogą korzystać z basenu! Im wcześniej rozpoczniesz oswajanie swojego malucha z wodą, tym łatwiej będzie mu opanować technikę pływania – z przyjemnością i bez strachu. Pływać można nauczyć się w każdym wieku, niektórzy decydują się na pierwszą wizytę na basenie nawet w wieku 60 lat. Dlaczego nie?! Z Decathlon wszystko jest możliwe, ponieważ u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz zarówno do nauki pływania, jak i do doskonalenia swojej techniki. Wspieramy profesjonalistów, oferując sprzęt pływacki i wysokiej jakości stroje pływackie dostosowane do aktualnych wymogów organizatorów zawodów. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych, w której dostępne są stroje kąpielowe i akcesoria do nauki pływania.

Basen to nie tylko pływanie

Udowodnimy Ci, że nie musisz umieć pływać, aby czerpać radość, satysfakcję i korzyści zdrowotne z wizyty na basenie. Zapraszamy do oferty aqua fitness stworzonej z myślą przede wszystkim o kobietach chcących zadbać o swoją smukłą sylwetkę i przyszłych mamach. Kostiumy do aqua fitnessu, kostiumy dla przyszłej mamy, specjalny sprzęt i buty – to wszystko czeka na Ciebie w sklepie Decathlon!