Darmowa dostawa od 74,99 zł
16
artykuł artykułów dla

Rolki i wrotki dla dzieci

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Rolki dla dzieci

Jazda na rolkach jest szczególnie popularna wśród dzieci i młodzieży. Młodzieńczy wiek sprzyja nie tylko zabawie, ale też nauce nowych rzeczy - dzieci są odporniejsze na niepowodzenia i mają silną motywację do pokonywania trudności, zwłaszcza, jeśli uczą się jazdy na rolkach z przyjaciółmi. Dostępne w ofercie rolki można dobrać do umiejętności i wieku.


Na początek, dla dzieci od 4 do 6 lat, idealne będą Oxelo Play One, które ubiera się bezpośrednio na but. Dają one możliwość regulacji długości podstawy – będą więc służyły dziecku przez dłuższy czas, mimo jego stale rosnącej stopy. Rolki z  hamulcami, wykonanymi z trwałych materiałów, pozwolą Twojemu dziecku bezpiecznie opanować koordynację ruchową i świadomie kontrolować prędkość jazdy.

Starsze dzieci (od 6 do 10 lat), mogą jeździć w rolkach Play 5 marki Oxelo – jeśli dziecko dopiero uczy się jazdy, w tym modelu można zamontować dodatkowe koła stabilizujące.

Dla dzieci starszych lub tych o większych umiejętnościach, warto wybrać typowe rolki Oxelo z butem stabilizującym stopę i odpornymi kauczukowymi kołami. Takie wytrzymałe rolki będą służyć dziecku latami, ponieważ posiadają regulację rozmiaru, dzięki czemu użytkownik szybko z nich nie wyrośnie.