Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kuchenki turystyczne

18 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Kuchenki turystyczne – gotujemy w plenerze

Uwielbiasz biwakowanie i długie wyprawy, zatem wiesz, że aby mieć dużo energii, musisz dobrze jeść. Pobyt na łonie natury nie zwalnia Cię niestety z niektórych obowiązków. Przyrządzanie posiłków to konieczność, czasami wystarczy tylko podgrzać gotowe danie ze słoika, innym razem mamy ochotę na świeżą zupę. Jeżeli nie chcesz żywić się w fastfoodowych budkach i zależy Ci na smacznym jedzeniu, będzie Ci potrzebna kuchenka turystyczna, doskonale znana outdoorowcom, miłośnikom górskich wypraw i oczywiście biwakowiczom. Jej obsługa jest bardzo prosta, a dzięki odpowiednim zabezpieczeniom również bezpieczna. Na czym ugotujesz następny obiad w plenerze?

Kuchenka gazowa turystyczna wciąż niedoścignionym „ideałem”

Możemy skorzystać z kuchenki turystycznej elektrycznej oraz na paliwo stałe, jednak prawdziwym liderem jest kuchenka gazowa turystyczna, najczęściej wybierana i najlepiej oceniana. Czym zasłużyła sobie na taką popularność? Jest lekka i ma stosunkowo niewielkie rozmiary, a przy ograniczeniach w ekwipunku ma to duże znaczenie. Zasilana jest jednorazowymi kartuszami – wystarczy połączyć kartusz z palnikiem i gotowe, można zacząć przyrządzać śniadanie czy obiad na ciepło dla całej rodziny. Doskonale sprawdzają się na dużych wysokościach, gdzie działają bezproblemowo. To chyba wystarczające zalety kuchenki gazowej, które przekonają każdego obozowicza.

Kompletny zestaw do gotowania

Zasilane są gazem, ale mają jeszcze więcej atutów. Zintegrowane zestawy do gotowania składają się z palnika, osłony przeciwwietrznej i naczynia z radiatorem. To sprzęt do zadań specjalnych, pozwalający na przyrządzenie posiłku nawet w trudnych warunkach. To praktyczny, kompaktowy sprzęt, który jest również w ofercie naszego sklepu. Taka kuchenka turystyczna będzie też nieodzownym elementem Twojego ekwipunku, kiedy zechcesz wyruszyć na kilkudniową wyprawę w góry. Sprawdź również akcesoria kempingowe w ofercie Decathlon.