Tenis stołowy

Witamy w świecie tenisa stołowego!

Decathlon oferuje pełną gamę produktów technicznych i innowacyjnych, aby pomóc Ci w grze.

Do zobaczenia przy stole !

Jak wybrać stół do tenisa stołowego?
Rakietka do tenisa stołowego
Stoły do tenisa stołowego zewnętrzne
 
 

Pongori - marka Decathlon do tenisa stołowego!

Tenis stołowy - sport dla każdego!

Tenis stołowy to z pewnością dyscyplina sportu, którą może uprawiać w każdym wieku. Można go uprawiać zarówno na zewnątrz w otoczeniu przyrody, jak i wewnątrz, np. w sportowej hali.

Co jest potrzebne, żeby zacząć uprawiać tenis stołowy?

Każdy gracz, który chciałby spróbować swoich sił w tenisie stołowym, potrzebuje odpowiedniego stołu do tenisa na którym będzie grał. Musi się też wyposażyć w rakietkę oraz piłeczkę do tenisa stołowego. Dobrze też pomyśleć o odpowiednim ubiorze, który nie będzie krępował ruchów. Buty do tenisa stołowego nie powinny się ślizgać na podłożu na którym będzie się odbywać gra.

Tenis stołowy - sport całoroczny!

Grać w tenisa stołowego można przez cały rok! Spróbuj, jaką frajdę daje wspólna gra z rodziną w ogrodzie na łonie natury. Deszcz to nie przeszkoda, żeby rezygnować z gry! Odkryj radość, jaką daje gra np. na hali sportowej.Zobacz, jak złożyć stół do tenisa stołowego!

Zobacz, jak testowane są nasze produkty

Tenis stołowy - sport rodzinny

Sportowy wypoczynek na najwyższym poziomie - tenis stołowy to idealny sport na każdą pogodę. Urozmaici zarówno deszczowe popołudnie jak i słoneczny dzień. Młodsi i starsi chętnie się spotykają po przeciwnych stronach stołu, na mecz singlowy lub deblowy!

Jak wybrać stół do tenisa stołowego

Wybór odpowiedniego stołu do tenisa stołowego zależy od oczekiwanego zastosowania! Na zewnątrz stół do tenisa stołowego powinien mieć grubszy blat z odpowiedniego materiału - takiego jak aluminium i żywica, a drewniany blat idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach. DECATHLON oferuje szeroki wybór stołów stałych i mobilnych (z kółkami), dostępnych w dobrych cenach. Nie zapomnij zaopatrzyć się w pokrowiec, który chroni Twój stół do tenisa stołowego, szczególnie, jeśli musi pozostać na zewnątrz.

Rakietka do tenisa stołowego do każdej ręki

Czy wiesz, że rakietka do tenisa stołowego powinna zostać wybrana głównie do Twojej gry? Gra defensywna, ofensywna lub "wszechstronna", w rzeczywistości wymaga odpowiedniej rakietki. DECATHLON z przyjemnością oferuje najlepsze rakietki do tenisa stołowego z gładkimi okładzinami, krótkimi lub długimi czopkami, z miękkim lub twardszym podkładem. Twój poziom gry może również wpłynwa na wybór odpowiedniej rakietki : jeśli jesteś początkujący, to lepiej, abyś wybrał rakietkę z okładzinami o niskiej przyczepności, które oferują ograniczoną prędkość odbicia. Do ciebie należy również wybór odpowiedniego kształtu uchwytu: prostego, wklęsłego lub anatomicznego! A jeśli wybór odpowiedniego sprzętu sprawi, że wygrasz przy stole swój następny mecz?