Tenis stołowy

Witamy w świecie tenisa stołowego!

Decathlon oferuje pełną gamę produktów technicznych i innowacyjnych, aby pomóc Ci w grze.

Do zobaczenia przy stole !

 

Odkryj wszystkie stoły do gry na zewnątrz!

OFERUJEMY SPRZĘT, KTÓRY ZAPEWNI CI ŚWIETNĄ ZABAWĘ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!

Odkryj naszą gamę stołów outdoorowych do tenisa stołowego i wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania w 100% !

 

RAKIETKI OUTDOOR

wytrzymują każdą pogodę

 

OKŁADZINY

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

SPRAWDŹ WYTRZYMAŁOŚĆ NASZYCH RAKIETEK PPR100 I PPR130 !

Tenis stołowy - sport rodzinny

Sportowy wypoczynek na najwyższym poziomie - tenis stołowy to idealny sport na każdą pogodę. Urozmaici zarówno deszczowe popołudnie jak i słoneczny dzień. Młodsi i starsi chętnie się spotykają po przeciwnych stronach stołu, na mecz singlowy lub deblowy!

Jak wybrać stół do tenisa stołowego

Wybór odpowiedniego stołu do tenisa stołowego zależy od oczekiwanego zastosowania! Na zewnątrz stół do tenisa stołowego powinien mieć grubszy blat z odpowiedniego materiału - takiego jak aluminium i żywica, a drewniany blat idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach. DECATHLON oferuje szeroki wybór stołów stałych i mobilnych (z kółkami), dostępnych w dobrych cenach. Nie zapomnij zaopatrzyć się w pokrowiec, który chroni Twój stół do tenisa stołowego, szczególnie, jeśli musi pozostać na zewnątrz.

Rakietka do tenisa stołowego do każdej ręki

Czy wiesz, że rakietka do tenisa stołowego powinna zostać wybrana głównie do Twojej gry? Gra defensywna, ofensywna lub "wszechstronna", w rzeczywistości wymaga odpowiedniej rakietki. DECATHLON z przyjemnością oferuje najlepsze rakietki do tenisa stołowego z gładkimi okładzinami, krótkimi lub długimi czopkami, z miękkim lub twardszym podkładem. Twój poziom gry może również wpłynwa na wybór odpowiedniej rakietki : jeśli jesteś początkujący, to lepiej, abyś wybrał rakietkę z okładzinami o niskiej przyczepności, które oferują ograniczoną prędkość odbicia. Do ciebie należy również wybór odpowiedniego kształtu uchwytu: prostego, wklęsłego lub anatomicznego! A jeśli wybór odpowiedniego sprzętu sprawi, że wygrasz przy stole swój następny mecz?