Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Rakiety do tenisa

66 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń

JAK WYBRAĆ RAKIETĘ?

Wybór odpowiedniej rakiety nie jest łatwy. Powinna się ona stać przedłużeniem Twojej ręki. Zły wbór, może spowodować zmniejszenie wydajności. Waga, wyważenie, rozmiar uchwytu i sztywność to tylko niektóre z kryteriów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze rakiety tenisowej. W DECATHLON szczegółowo opisujemy cechy każdego z oferowanych produktów. Weź przykład wagi - wpływa ona na manewrowość rakiety, ale także na siłę uderzeń. Rakieta tenisowa dla dorosłych będzie ważyć między 270, a 370 gramów. Cięższe rakiety, lepiej absorbują wstrząsy i oferują więcej mocy. Lżejsze za to są łatwiejsze w zarządzaniu.

RAKIETY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH GRACZY

Rakiety tenisowe są wybierane z uwzględnieniem pewnych kryteriów. Wśród nich jest między innymi poziom umiejętności oraz częstotliwość treningu. W DECATHLON znajdziesz profesjonalne rakiety tenisowe dla graczy szukających wydajności i mocy, a także modele dla początkujących, które charakteryzują się łatwą obsługą. Rodzaj naciągu i wielkość głowki rakiety wpływa na siłę gry. Modele dla początkujących mają mniejszą siłę naciągu (mierzona w kg) oraz większą główkę rakiety - połączenie to ułatwia płynne wymiany na korcie. Rakiety z małymi główkami są przeznaczone dla doświadczonych graczy, którzy preferują moc uderzenia nad kontrolą.

Innowacja w służbie gry

W DECATHLON oferujemy szeroki wybór rakiet tenisowych o zróżnicowanej charakterystyce technicznej, opartej na innowacyjnych technologiach. Szukasz większej mocy? Technologia Boost + Bi-Material zwiększa interakcję między ramą rakiety a naciągiem, co zapewnia lepszy zwrot energii. Aby uzyskać więcej mocy przy mniejszym wysiłku, zaufaj technologii Graphene XT. Ciesz się grą i swoimi postępami, kupując wysokiej jakości sprzęt do tenisa z DECATHLON.