Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Bagażniki samochodowe na rowery

23 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

BAGAŻNIKI SAMOCHODOWE NA ROWER

Zabierz swój rower na wakacje! Nie rezygnuj z aktywności fizycznej nawet podczas odpoczynku, to najlepsza forma spędzania czasu wolnego. Problemem może jednak okazać się jego transport, z Decathlonem jednak będziesz mógł to zrobić bezpiecznie oraz bez najmniejszych kłopotów. Dysponujemy różnego rodzajami bagażnikami samochodowymi na rowery, zarówno bagażnikami dachowymi, jak również montowanymi na hak holowniczy. Możesz zatem wybrać rozwiązanie idealne dla siebie i swojego jednośladu.

Popularne i powszechnie stosowane bagażniki dachowe

Są wybierane najczęściej, a ich cena w większości przypadków jest niższa niż przy bagażnikach montowanych na hak. Umieszczamy je na dachu z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo rowerom. Istotne jest odpowiednie ustawienie roweru na rynnach bagażnika, od tego zależy, czy będą one odpowiednio mocno osadzone na dachu samochodu. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności np. podczas wjazdu do garażu czy na parking podziemny.

Wygodne bagażniki montowane na hak

Alternatywą dla bagażników dachowych są te, które montujemy na hak holowniczy. Bardzo łatwo jest na nich ustawić rowery bez pomocy drugiej osoby. Możliwy jest również wjazd w każde miejsce bez kontrolowania wysokości dachu, np. garażu podziemnego.

Nie masz haka holowniczego? Wybierz bagażnik na tylną klapę!

Bagażnik dachowy nie jest dla Ciebie, natomiast haka holowniczego nie posiadasz. Dla nas to nie problem, w naszym sklepie znajdziesz bagażnik montowany na tylnej klapie pojazdu. Przeznaczony jest na więcej niż jeden rower, jednak trzeba pamiętać, aby sprawdzić kompatybilność z autem. Nie jest to rozwiązanie uniwersalne, jednak niezwykle praktyczne.Bagażnik dachowy nie jest dla Ciebie, natomiast haka holowniczego nie posiadasz. Dla nas to nie problem, w naszym sklepie znajdziesz bagażnik montowany na tylnej klapie pojazdu. Przeznaczony jest na więcej niż jeden rower, jednak trzeba pamiętać, aby sprawdzić kompatybilność z autem. Nie jest to rozwiązanie uniwersalne, jednak niezwykle praktyczne.