Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kostiumy kąpielowe dla maluchów i dzieci

61 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Woda żywiołem dziecka

Dzieci czują się w wodzie jak ryby, bo dorastają w podobnym środowisku podczas życia prenatalnego. Podczas pierwszej wizyty na basenie z kilkumiesięcznym maluchem możemy zaobserwować, że nie ma on większego problemu z adaptacją w wodzie. Rodzice są coraz bardziej świadomi zalet i korzyści wynikających ze spędzania czasu na basenie ze swoim dzieckiem. Stają jednak często przed trudnym wyborem – jaki kostium będzie dla niego najlepszy, czym powinien się charakteryzować, co należy uwzględnić przy jego zakupie?

Kostiumy kąpielowe dla najmłodszych

Po pierwsze należy wziąć pod uwagę wiek dziecka. Dla dzieci poniżej pierwszego roku życia godne polecenia są pianki zapewniające kompleksową ochronę w wodzie. Gwarantują odpowiednią izolację termiczną, chronią przed zimnem i różnicą temperatur w wodzie i na jej powierzchni, czyli po wyjściu z basenu czy też morza. Pianka ponadto chroni przed wiatrem, natomiast elastyczny materiał ułatwia zakładanie. Od wewnątrz strój wykonany jest z miękkiego materiału przyjemnego w dotyku, niepodrażniającego delikatnej skóry maluszka. Materiał AQUATHERMIC tworzy swego rodzaju „drugą skórę”, która spowalnia przenikanie wody oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia szoku termicznego.

Dla małych dziewczynekDecathlon przygotował również szeroki wybór strojów jedno- i dwuczęściowych. Wykonane zostały z materiału odpornego na działanie chloru, a ich krój gwarantuje swobodę ruchu i łatwe zdejmowanie. Doskonałym rozwiązaniem zarówno dla maluszka, jak i dla rodzica jest jednoczęściowy strój z zapięciem w kroku ułatwiającym zmianę pieluszki.

Dla chłopców polecamy wygodne, kolorowe bokserki – elastyczne i nieograniczające ruchu. Są miękkie i przyjemne w dotyku, odporne na niekorzystne działanie chloru.

Z Decathlon pierwsza wizyta na basenie Twojego maluszka będzie przyjemna i bezpieczna! Sprawdź również akcesoria do nauki pływania