Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Stroje pływackie i kąpielowe dla dziewczynek

41 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Stroje pływackie dla dziewczynek – wygoda, trwałość i modny kolor

Wybór stroju pływackiego dla dziewczynki nie będzie łatwy. Dużą uwagę zwracają one na kolor i wzór, z kolei dla rodziców priorytetem jest wysoka jakość materiału i wygoda. Decathlon postanowił połączyć wszystkie te priorytety i stworzył ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań dziecka oraz rodzica. Stroje pływackie dla dziewczynek wykonane są z materiałów odpornych na działanie chloru i charakteryzujących się dużą elastycznością. Do ich produkcji wykorzystano poliester, a włókna elastanu zastąpiono włóknami PBT, dzięki czemu wykazują się również odpornością na promienie UV. Technologia AQUARESIST sprzyja ich intensywnemu użytkowaniu, dlatego doskonale sprawdzają się jako stroje dla regularnych pływaczek. W ofercie dostępne są stroje pływackie jednoczęściowe z plecami w kształcie „O”, co przekłada się na wygodę i komfort podczas pływania. Strój gwarantuje swobodę ruchu i bardzo dobrze przylega i dopasowuje się do ciała. Dwuczęściowy strój posiada górę z plecami w kształcie „X” i dół z niewielkim wycięciem, a niektóre modele również z dodatkową spódniczką zakrywającą pośladki.

Stroje pływackie dla dziewczynek dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co umożliwia wybór zgodnie z upodobaniami młodej pływaczki. Modny fason i mocny kolor to ważne dla dziewczynki cechy, którymi kieruje się przy wyborze swojego stroju pływackiego.

A może kombinezon?

Alternatywą dla stroju pływackiego jedno- i dwuczęściowego jest kombinezon, idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Specjalna pianka zapewnia większy komfort termiczny, a jego elastyczność gwarantuje łatwość zakładania i zdejmowania. Kombinezony pływackie charakteryzują się dłuższymi rękawami i nogawkami, są polecane dla młodszych dzieci szczególnie tych, które potrzebują większego komfortu termicznego. Sprawdź również akcesoria i sprzęt pływacki w ofercie Decathlon.