Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Narzędzia rowerowe i konserwacja roweru

55 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

NARZĘDZIA ROWEROWE I KONSERWACJA

Twój rower będzie wyglądał tak, jak o niego zadbasz. Posłuży Ci tak długo w nienagannym stanie, jak mu na to pozwolisz, konserwując wszystkie najważniejsze jego elementy. Czy pamiętasz o jego regularnym przeglądzie, wiesz, w jakim stanie jest jego łańcuch, koła czy kaseta rowerowa? Musisz wiedzieć, że sama woda i szmatka nie wystarczą, pozwolą jedynie odświeżyć rower, jednak nie uchronią przed uszkodzeniem i nie poprawią wydajności pracy takiego podzespołu, jak układ napędowy roweru. W tym celu potrzebować będziesz większego wsparcia!

Smarowanie roweru specjalistycznymi środkami

Dlaczego właściwie powinniśmy to robić? Układ napędowy roweru składa się z elementów, które wzajemnie ze sobą współpracują, stykają się ze sobą, co może w przypadku braku odpowiedniego „poślizgu” powodować tarcie, a to z kolei przyśpiesza zużywanie się np. łańcucha czy zębatki. W ofercie Decathlon znajdziesz środki, które są niezbędne w domowym warsztacie każdego właściciela roweru. Są to oleje rowerowe, smary w aerozolu i tubce, a także środki odtłuszczające. Naoliwiać należy przerzutki, łańcuch, kasety oraz linki.

Profesjonalne mycie w domowych warunkach

Nawet najnowocześniejszy rower nie będzie na drodze prezentował się dobrze, jeżeli nie będzie czysty. Woda i gąbka pozwolą Ci tylko powierzchownie usunąć zabrudzenia, właściwie tylko „odkurzyć” rower. Decathlon proponuje skuteczniejsze i przede wszystkim sprawdzone rozwiązania. U nas kupisz profesjonalny płyn do mycia roweru, płyn do mycia hamulców, a nawet szampon do roweru. Dzięki połączeniu składników o doskonałych właściwościach myjących usuniesz wszelkie zabrudzenia, jednocześnie nie uszkadzając koloru roweru.

Narzędzia (nie)zbędne?

Wydaje Ci się, że ich nie potrzebujesz, jednak do momentu, kiedy nie będziesz zmuszony naprawić przerzutek, zmienić łańcucha na nowy czy chociażby założyć nowe koło. W Twoim domowym warsztacie nie powinno zabraknąć skrzynki z narzędziami, klucza do łańcucha i pedałów. A jeżeli czekają Cię bardziej wymagające prace, zapoznaj się z naszą ofertą, być może znajdziesz w niej wsparcie i pomoc.