3
artykuł artykułów dla

Baseny ogrodowe dla dzieci

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Wodny świat malucha w ogrodzie

Dzieci uwielbiają wodę, szczególnie kiedy już od pierwszych miesięcy zaczynamy je z nią oswajać. Częste wizyty na basenie sprzyjają adaptacji w środowisku wodnym, kiedy jednak nadchodzi czas wakacji, warto jest zastąpić kryty basem basenem ogrodowym.

Dla najmniejszych „pływaków” polecamy małe baseniki rozkładane – już w kilka sekund stworzysz swojemu dziecku prawdziwy wodny raj. Wybraliśmy dla Was baseny charakteryzujące się łatwością składania, rozkładania i transportu oraz możliwością zabrania ich w praktycznej torbie np. na wakacyjny wyjazd. Różnią się wielkością, pojemnością i kolorem. Idealny basen na dobry początek.

Idealne miejsce na basen

Basen najlepiej umieścić w odpowiednio nasłonecznionym miejscu, aby promienie słońca mogły ogrzewać wodę. Zadbaj o to, aby w miarę możliwości był on ustawiony daleko od drzew i krzewów, co pozwoli uniknąć zanieczyszczeń w basenie i zmniejszyć ryzyko jego uszkodzenia. Dla bezpieczeństwa pamiętaj, aby w pobliżu nie znajdowała się żadna instalacja elektryczna.

Przed rozstawieniem basenu wyrównaj teren, pozbądź się kamyczków i patyków. Warto również wypoziomować miejsce pod basen, aby woda równomiernie się w nim rozkładała.

Trochę wody dla ochłody! Z Decathlonem uszczęśliwisz swoje dziecko. Sprawdź również akcesoria i sprzęt pływacki w ofercie Decathlon.