Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Baseny ogrodowe dla dzieci

4 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Dostępność produktu

  • Cena

  • Opinie użytkowników

 

Wodny świat malucha w ogrodzie

Dzieci uwielbiają wodę, szczególnie kiedy już od pierwszych miesięcy zaczynamy je z nią oswajać. Częste wizyty na basenie sprzyjają adaptacji w środowisku wodnym, kiedy jednak nadchodzi czas wakacji, warto jest zastąpić kryty basem basenem ogrodowym.

Dla najmniejszych „pływaków” polecamy małe baseniki rozkładane – już w kilka sekund stworzysz swojemu dziecku prawdziwy wodny raj. Wybraliśmy dla Was baseny charakteryzujące się łatwością składania, rozkładania i transportu oraz możliwością zabrania ich w praktycznej torbie np. na wakacyjny wyjazd. Różnią się wielkością, pojemnością i kolorem. Idealny basen na dobry początek.

Idealne miejsce na basen

Basen najlepiej umieścić w odpowiednio nasłonecznionym miejscu, aby promienie słońca mogły ogrzewać wodę. Zadbaj o to, aby w miarę możliwości był on ustawiony daleko od drzew i krzewów, co pozwoli uniknąć zanieczyszczeń w basenie i zmniejszyć ryzyko jego uszkodzenia. Dla bezpieczeństwa pamiętaj, aby w pobliżu nie znajdowała się żadna instalacja elektryczna.

Przed rozstawieniem basenu wyrównaj teren, pozbądź się kamyczków i patyków. Warto również wypoziomować miejsce pod basen, aby woda równomiernie się w nim rozkładała.

Trochę wody dla ochłody! Z Decathlonem uszczęśliwisz swoje dziecko. Sprawdź również rękawki do pływania dla dzieci.