Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą

Pokrowce i torby do badmintona

31 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń

Pokrowce do badmintona – zadbaj o swoją rakietę!

O każdy sprzęt sportowy należy odpowiednio dbać, aby posłużył nam dłużej bez utraty swoich właściwości i pierwotnych cech. Ponadto idąc na trening, chcemy sobie zapewnić łatwość transportu i jednocześnie zabezpieczyć sprzęt sportowy przed wpływem czynników zewnętrznych. Jeżeli więc trenujesz badminton, to przyda Ci się torba na rakiety do badmintona, oczywiście odpowiednio dopasowana do Twojego sprzętu, przede wszystkim pod względem wielkości. Niektórzy posiadają kilka rakiet i muszą one zmieścić się w jednym pokrowcu, jednocześnie nie mając ze sobą bezpośredniego kontaktu. Torba do badmintona sprawdza się też do transportu akcesoriów do gry, a także zmiennego ubrania sportowego i butów.

Wielokomorowa torba do badmintona

Pokrowce do badmintona zazwyczaj mają kilka komór, które pozwalają na umieszczenie w nich więcej rakiet, a także innego, dodatkowego sprzętu. Wśród nich są takie, które mają specjalne przeznaczenie na rakiety. Zapewniają im skuteczną ochronę przed zmianami temperatur. Inne świetnie sprawdzają się na zestaw lotek, buty i ubranie, a także energetyczne przekąski i oczywiście bidon z wodą. Im większa jest pojemność torby, tym jest ona bardziej praktyczna. Te największe polecamy szczególnie zawodowcom, którzy często wyjeżdżają na zawody.

Co jeszcze powinna mieć dobra torba na rakiety do badmintona?

Musi być wykonana z trwałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i wpływ czynników zewnętrznych materiału. Nie może przepuszczać wody, aby sprzęt sportowy, nawet podczas deszczu pozostał suchy. Dobra torba do badmintona ma też wygodne szelki lub pasek, który pozwala na wygodne jej noszenie. Alternatywą dla torby może być też plecak, bardzo wygodny i świetnie sprawdzający się zarówno przy dużym, jak też mniejszym bagażu. Przydadzą się też dodatkowe wzmocnienia torby, dzięki czemu będzie ona jeszcze bardziej trwała. Pokrowce do badmintona różnią się też designem i kolorem. Ma to również duże znaczenie, ponieważ mamy świadomość, że dzisiaj moda to bardzo dobry partner dla sportu.