Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Wakeboarding

Wakeboarding

Strona główna Wakeboarding

Odkryj z nami świat wakeboardingu

Odkryj nową deskę 500 JIB

Deska wakeboard 500 JIB

Marka Wakeboard
Marka Wakeboarding jest to najmłodsza marka córka od Decathlon. Celem marki jest udostępnianie sprzętu do wakeboardingu jak najszerszemu gronu użytkowników, w zależności od ich stopnia zaawansowania. Sprzęt do wakeboardingu jest projektowany i tworzony wśród pasjonatów, którzy chcą wchodzić w relację z użytkownikami. To zapewnia większą kontrolę jakości i wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom użytkowników, jeszcze niszowego sportu jakim jest Wakeboarding. Dewizą marki jest hasło: 'MAKE PEOPLE PROUD TO RIDE OUR GEAR'.
Wakeboarding – „szusuj” po wodzieWakeboarding nawet w mieście!Sprzęt do wakeboardingu
Wakeboarding – „szusuj” po wodzie

Wakeboarding – „szusuj” po wodzie

Można po śniegu, ale czemu by nie spróbować szusowania po wodzie? Wakeboarding to właśnie Ci umożliwia. Spróbuj czegoś nowego, coraz popularniejszego w naszym kraju. Podbił serca wielu miłośników sportów wodnych, szczególnie tych, którzy poszukują dużej porcji wrażeń, emocji i adrenaliny. Wakeboarding polega na pływaniu na desce po wodzie, trzymając się liny przymocowanej do motorówki. Wydaje się prostym sportem, jednak w rzeczywistości wymaga, przede wszystkim na początku, ogromnej koncentracji i utrzymania równowagi. Wakeboarding uprawiają jednak nie tylko dorośli, ale również dzieci. Jak wiadomo, to one mogą pochwalić się umiejętnością szybkiej nauki oraz odwagą, której brakuje niejednemu dorosłemu.

Wakeboarding nawet w mieście!

Wakeboarding nawet w mieście!

Wakeboarding jest sportem bardzo uniwersalnym, jeżeli chodzi o miejsce, w jakim można go uprawiać. Potrzebny jest tylko odpowiednio duży zbiornik wodny, może być to jezioro, zalew, staw lub dla najbardziej doświadczonych morze. Oznacza to, że wakeboarding uprawiać można wszędzie, nawet w centrum miasta, jeżeli mamy w nim jezioro lub staw. Jest to aktywność, która wymaga od nas bardzo dobrej koordynacji ruchowej, balansu ciała i rozgrzanych mięśni. Czeka na Ciebie duża porcja adrenaliny i dobrej zabawy, ale też wysiłku fizycznego. Każdy więc będzie usatysfakcjonowany taką atrakcją.

Sprzęt do wakeboardingu

Sprzęt do wakeboardingu

Pokochałeś ten sport? Świetnie, w sklepie Decathlon wyposażysz się w niezbędny sprzęt i będziesz mógł śmigać na desce bez żadnych ograniczeń. Potrzebujesz na pewno deski wakeboardingowej. Oferujemy deski w różnych rozmiarach. Dla bezpieczeństwa koniecznie wyposaż się także w kamizelkę asekuracyjną, nawet jeżeli potrafisz bardzo dobrze pływać. W ofercie wakeboarding posiadamy też liny do boi holowanych i boje holowane. Ponadto możesz wybierać spośród kilku modeli kasków do wakeboardingu. Alternatywą dla deski są narty wodne, które również są dostępne w sklepie Decathlon.