Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kajaki pneumatyczne

8 artykuł artykułów

Sortuj

Zamów i odbierz już za 1H
w wybranym Decathlon, bezpiecznie i za darmo

 

Kajak pneumatyczny – turystyka przybrzeżna dla amatorów

Niezwykle mobilny wodny sprzęt o lekkiej konstrukcji zmieścisz do specjalnej torby, a następnie do bagażnika obok innych bagaży podczas wyjazdu na wakacje. Kajak pneumatyczny to szczególna odmiana tego pojazdu wodnego. Napompujesz go w kilka minut, niczym ponton lub zabawkę do pływania dla dzieci. Jest przystosowany do spływów rzekami o spokojnym nurcie. Świetnie sprawdza się w trakcie błogiego odpoczynku nad jeziorem lub zalewem. Kajak dmuchany możesz zabrać zarówno na długi wakacyjny wyjazd, jak i weekendowy wypad za miasto.

Kajak pneumatyczny dla duetu, czy tria?

Kajak pneumatyczny dostępny jest w kilku wariantach. Na jednym z nich może pływać od jednej do trzech osób. Jeżeli preferujesz samodzielne pływanie, wybierz kajak pneumatyczny jednoosobowy. Wolisz towarzystwo na rzece lub dopiero uczysz się pływać na tym wodnym sprzęcie? Lepszym wyborem będzie kajak pneumatyczny dwu- lub trzyosobowy. Poszczególne modele różnią się ponadto siedzeniami. Najwygodniejsze są te z wysokimi oparciami zapewniającymi plecom odpowiednie podparcie. Ważny jest też czas pompowania kajaka. Może to potrwać od ok. 5 do 10 minut w zależności od wielkości i modelu pompki.

Twój kajak zawsze tam, gdzie Ty

Fani rekreacyjnego kajakarstwa na pewno będą usatysfakcjonowani możliwością transportu sprzętu zawsze i wszędzie. Jest mobilny oraz lekki, łatwo i szybko się go rozkłada i składa. Kajak pneumatyczny to świetny rodzaj turystyki wodnej po spokojnych wodach czy przybrzeżnych terenach. Inni wypożyczają, a Ty możesz mieć swój.

Kajak pneumatyczny od Decathlonu to przede wszystkim:

  • Mobilność
  • Łatwy transportu
  • Szybkie rozkładanie i składanie
  • Możliwość wyboru kajaka dla 1, 2 lub 3 osób
  • Wygodne siedzenia
  • Stabilna konstrukcja

Kajak pneumatyczny może być także w Twoim ulubionym kolorze. Dysponujemy modelami o różnych wzorach. Z nami nietrudno się wyróżnić z tłumu! Sprawdź również kajaki sztywne w ofercie Decathlon.